Kdo je to?
Kdo je to, byl Kněžna Libuše? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kněžna Libuše? Lidé, mytologie

Kdo je to Kněžna Libuše?

Co znamená a jaký je význam slova Kněžna Libuše?

Kněžna Libuše je bájná postava. Měla být věštkyní, která předpověděla rozkvět Prahy, manželkou Přemysla Oráče (bájného zakladatele přemyslovské dynastie) a dcerou vévody Kroka. Měla dvě sestry - Kazi a Tetu. Její sídlo bylo údajně na Vyšehradě. Pověst poprvé podrobněji zachycuje ve své kronice Kosmas. Do stejného okruhu legend patří pověsti o dívčí válce. Historická existence Libuše nebyla nikdy ani v náznaku potvrzena.Kdo je to, byl Kněžna Libuše? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kněžna Libuše? Lidé, mytologie

Zaujalo vás slovo, termín Kněžna Libuše? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Dyskalkulie? Znáte pojem Suflé? Vzpomněli byste si na význam slova Tonikum? Pamatujete si definici pojmu Infinitiv?

Klíčová slova: formulace, původ slova, co je to Kněžna Libuše?, Kněžna Libuše, wiki, slovo, etymologie, kdo to je, heslo, popis, význam pojmu, pojem, přesný výraz, termín, definice

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Kněžna Libuše? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kněžna Libuše? Kdo to byl Kněžna Libuše? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kněžna Libuše? Definice pojmu Kněžna Libuše se nachází v kategorii mytologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než mytologie.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.