Kdo je to?
Kdo je to, byl Kněžna Libuše? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kněžna Libuše? Lidé, mytologie

Kdo je to Kněžna Libuše?

Co znamená a jaký je význam slova Kněžna Libuše?

Kněžna Libuše je bájná postava. Měla být věštkyní, která předpověděla rozkvět Prahy, manželkou Přemysla Oráče (bájného zakladatele přemyslovské dynastie) a dcerou vévody Kroka. Měla dvě sestry - Kazi a Tetu. Její sídlo bylo údajně na Vyšehradě. Pověst poprvé podrobněji zachycuje ve své kronice Kosmas. Do stejného okruhu legend patří pověsti o dívčí válce. Historická existence Libuše nebyla nikdy ani v náznaku potvrzena.Kdo je to, byl Kněžna Libuše? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kněžna Libuše? Lidé, mytologie

Tento text (Kněžna Libuše) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Dyskalkulie? Znáte pojem Suflé? Vzpomněli byste si na význam slova Tonikum? Pamatujete si definici pojmu Infinitiv?

Klíčová slova: synonymum, wiki, mytologie, co je to Kněžna Libuše?, přesný výraz, pojem, Kněžna Libuše, význam pojmu, význam slova, kdo je Kněžna Libuše?, heslo, definice, popis, přesný význam, slovo

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Kněžna Libuše, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kněžna Libuše? Kdo to byl Kněžna Libuše? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kněžna Libuše? Definice pojmu Kněžna Libuše je v kategorii mytologie. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než mytologie).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.