Kdo je to?
Kdo je to, byl Kněžna Libuše? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kněžna Libuše? Lidé, mytologie

Kdo je to Kněžna Libuše?

Co znamená a jaký je význam slova Kněžna Libuše?

Kněžna Libuše je bájná postava. Měla být věštkyní, která předpověděla rozkvět Prahy, manželkou Přemysla Oráče (bájného zakladatele přemyslovské dynastie) a dcerou vévody Kroka. Měla dvě sestry - Kazi a Tetu. Její sídlo bylo údajně na Vyšehradě. Pověst poprvé podrobněji zachycuje ve své kronice Kosmas. Do stejného okruhu legend patří pověsti o dívčí válce. Historická existence Libuše nebyla nikdy ani v náznaku potvrzena.Kdo je to, byl Kněžna Libuše? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kněžna Libuše? Lidé, mytologie

Definici slova Kněžna Libuše můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Bulimie? Pamatujete si definici pojmu Dual sim? Znáte pojem Touha? Vzpomněli byste si na význam slova Dvanácterník?

Klíčová slova: formulace, kdo to je, Kněžna Libuše, kdo je Kněžna Libuše?, etymologie, co znamená, význam pojmu, synonymum, slovo, popis, definice, mytologie, přesný výraz, wiki, význam

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Kněžna Libuše, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kněžna Libuše? Kdo to byl Kněžna Libuše? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kněžna Libuše? Definice pojmu Kněžna Libuše se nachází v sekci mytologie. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, text, definici, dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Kněžna Libuše i v jiné kategorii než v mytologie.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.