Kdo je to?
Kdo je to, byl Lech? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lech? Lidé, mytologie

Kdo je to Lech?

Jaký je význam slova Lech? Co to znamená?

Lech je bájnou postavou českých a polských mýtů. Údajně měl být bratrem Čecha, se kterým přišel společně na dnešní české území. Odtud pak se svými lidmi odešel směrem na východ do dnešního Polska, kde založil město Hnězdno, Krakov a další města.
Lech je mnohem proslulejší v polských lidových pověstech.Kdo je to, byl Lech? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lech? Lidé, mytologie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Lech sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Briliant? Pamatujete si definici pojmu Workout? Víte, co je to Karob? Vzpomněli byste si na význam slova Ironie?

Klíčová slova: kdo je Lech?, popis, termín, význam slova, mytologie, kdo to je, heslo, wiki, popis, Lech, vysvětlení, formulace, informace, definice, synonymum

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Lech? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Lech? Kdo to byl Lech? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lech? Definice pojmu Lech se nachází v kategorii mytologie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než mytologie).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.