Kdo je to?
Kdo je to, byl Lech? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lech? Lidé, mytologie

Kdo je to Lech?

Jaký je význam slova Lech? Co to znamená?

Lech je bájnou postavou českých a polských mýtů. Údajně měl být bratrem Čecha, se kterým přišel společně na dnešní české území. Odtud pak se svými lidmi odešel směrem na východ do dnešního Polska, kde založil město Hnězdno, Krakov a další města.
Lech je mnohem proslulejší v polských lidových pověstech.Kdo je to, byl Lech? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lech? Lidé, mytologie

Líbí se vám definice kdo je to Lech? Pak se podělte se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to PSČ? Znáte pojem Apartmán? Vzpomněli byste si na význam slova Ultrabook? Pamatujete si definici pojmu Debetní karta?

Klíčová slova: popis, slovo, přesný význam, heslo, termín, kdo to je, formulace, definice, původ slova, co znamená, wiki, Lech, kdo je Lech?, význam pojmu, etymologie

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Lech? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Lech? Kdo to byl Lech? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lech? Definice pojmu Lech je v sekci mytologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než mytologie).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.