Kdo je to?
Kdo je to, byl Morfeus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Morfeus? Lidé, mytologie

Kdo je to Morfeus?

Co znamená a jaký je význam slova Morfeus?

Morfeus, po němž dostalo své jméno morfium, byl antickým bohem snů, syn boha spánku jménem Hypnós. Lidem se měl Morfeus zjevovat ve spánku. Schopnost uspat lidi byla podle mýtů vyhrazena jeho otci.Kdo je to, byl Morfeus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Morfeus? Lidé, mytologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Morfeus? s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Mantisa? Víte, co je to Krepdešín? Pamatujete si definici pojmu Hematurie? Pamatujete si definici pojmu Xenofobie?

Klíčová slova: popis, Morfeus, formulace, synonymum, heslo, termín, kdo je Morfeus?, význam slova, slovo, vysvětlení, kdo to je, co znamená, význam, přesný výraz, etymologie

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Morfeus? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Morfeus? Kdo to byl Morfeus? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Morfeus? Definice pojmu Morfeus je v sekci mytologie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než mytologie.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?