Kdo je to?
Kdo je to, byl Morfeus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Morfeus? Lidé, mytologie

Kdo je to Morfeus?

Co znamená a jaký je význam slova Morfeus?

Morfeus, po němž dostalo své jméno morfium, byl antickým bohem snů, syn boha spánku jménem Hypnós. Lidem se měl Morfeus zjevovat ve spánku. Schopnost uspat lidi byla podle mýtů vyhrazena jeho otci.Kdo je to, byl Morfeus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Morfeus? Lidé, mytologie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Morfeus sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Mantisa? Pamatujete si definici pojmu Holotropní dýchání? Pamatujete si definici pojmu Hematurie? Vzpomněli byste si na význam slova Raw strava?

Klíčová slova: význam slova, popis, definice, význam pojmu, synonymum, heslo, kdo to je, etymologie, wiki, termín, přesný význam, vysvětlení, mytologie, přesný výraz, pojem

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Morfeus, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Morfeus? Kdo to byl Morfeus? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Morfeus? Definice pojmu Morfeus se nachází v sekci mytologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci mytologie.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?