Kdo je to?
Kdo je to, byl Morfeus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Morfeus? Lidé, mytologie

Kdo je to Morfeus?

Co znamená a jaký je význam slova Morfeus?

Morfeus, po němž dostalo své jméno morfium, byl antickým bohem snů, syn boha spánku jménem Hypnós. Lidem se měl Morfeus zjevovat ve spánku. Schopnost uspat lidi byla podle mýtů vyhrazena jeho otci.Kdo je to, byl Morfeus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Morfeus? Lidé, mytologie

Líbí se vám definice kdo je to Morfeus? Pak se podělte s kolegy na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Vektor? Znáte pojem Obezita? Vzpomněli byste si na význam slova Alkohol? Pamatujete si definici pojmu Atmosféra?

Klíčová slova: popis, co znamená, Morfeus, mytologie, synonymum, význam pojmu, definice, kdo je Morfeus?, formulace, heslo, pojem, termín, popis, informace, co je to Morfeus?

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Morfeus? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Morfeus? Kdo to byl Morfeus? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Morfeus? Definice pojmu Morfeus je v sekci mytologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít výraz, definici, slovo, termín kupříkladu v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci mytologie.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?