Kdo je to?
Kdo je to, byl Morfeus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Morfeus? Lidé, mytologie

Kdo je to Morfeus?

Co znamená a jaký je význam slova Morfeus?

Morfeus, po němž dostalo své jméno morfium, byl antickým bohem snů, syn boha spánku jménem Hypnós. Lidem se měl Morfeus zjevovat ve spánku. Schopnost uspat lidi byla podle mýtů vyhrazena jeho otci.Kdo je to, byl Morfeus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Morfeus? Lidé, mytologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Morfeus s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Vektor? Znáte pojem Obezita? Vzpomněli byste si na význam slova Alkohol? Pamatujete si definici pojmu Atmosféra?

Klíčová slova: mytologie, pojem, původ slova, wiki, co znamená, vysvětlení, slovo, přesný výraz, synonymum, formulace, význam pojmu, popis, termín, informace, definice

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Morfeus, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Morfeus? Kdo to byl Morfeus? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Morfeus? Definice pojmu Morfeus se nachází v sekci mytologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít pojem, text, definici, dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Morfeus i v jiné kategorii než v mytologie.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?