Kdo je to?
Kdo je to, byl Succubus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Succubus? Lidé, mytologie

Kdo je to Succubus?

Jaký je význam slova Succubus? Co to znamená?

Succubus je jedním z druhů démonů křesťanských středověkých mýtů. Jedná se o upíra astrálního původu. Jeho úkolem je svádět příslušníky mužského pohlaví, pokoušet je a sexuálně vyčerpávat.
Succubus se zaměřuje hlavně na mnichy a svádí je k hříchu, může být příčinou jejich přehnaného vzrušení vedoucího až k smrti. V ženské roli succubus pouze vystupuje, měl by být bezpohlavní.Kdo je to, byl Succubus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Succubus? Lidé, mytologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Succubus? s vašimi známými a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Komprese? Znáte pojem Grog? Vzpomněli byste si na význam slova Sandbox? Pamatujete si definici pojmu Ricotta?

Klíčová slova: definice, co je to Succubus?, pojem, informace, vysvětlení, synonymum, význam slova, wiki, termín, Succubus, heslo, etymologie, popis, co znamená, popis

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Succubus? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Succubus? Kdo to byl Succubus? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Succubus? Definice pojmu Succubus je v sekci mytologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Succubus v jiné sekci než mytologie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.