Kdo je to?
Kdo je to, byl Succubus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Succubus? Lidé, mytologie

Kdo je to Succubus?

Jaký je význam slova Succubus? Co to znamená?

Succubus je jedním z druhů démonů křesťanských středověkých mýtů. Jedná se o upíra astrálního původu. Jeho úkolem je svádět příslušníky mužského pohlaví, pokoušet je a sexuálně vyčerpávat.
Succubus se zaměřuje hlavně na mnichy a svádí je k hříchu, může být příčinou jejich přehnaného vzrušení vedoucího až k smrti. V ženské roli succubus pouze vystupuje, měl by být bezpohlavní.Kdo je to, byl Succubus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Succubus? Lidé, mytologie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Succubus sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Rosný bod? Pamatujete si definici pojmu Reddit? Víte, co je to Softshell? Vzpomněli byste si na význam slova Prednison?

Klíčová slova: přesný význam, kdo je Succubus?, slovo, popis, přesný výraz, informace, vysvětlení, formulace, wiki, termín, pojem, mytologie, definice, co je to Succubus?, co znamená

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Succubus? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Succubus? Kdo to byl Succubus? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Succubus? Definice pojmu Succubus se nachází v kategorii mytologie. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v mytologie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.