Kdo je to?
Kdo je to, byl Vojvoda Krok? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vojvoda Krok? Lidé, mytologie

Kdo je to Vojvoda Krok?

Co znamená a jaký je význam slova Vojvoda Krok?

Vojvoda Krok měl být vojvodou a soudcem kmene Čechů. Jedná se o bájnou postavu, známou také jako otec kněžen Libuše, Kazi a Tety. Je zmiňován již v Kosmově kronice, kde se objevil jako soudce a vládce nejstarších obyvatel Čech.
Vojvoda Krok měl být zámožným hradním pánem, který se vyznačoval nejen bohatstvím, ale i důmyslem a rozvahou. Proto od něj lidé žádali rozsudky ve svých sporech. Jeho vlastnosti po něm zdědily jeho tři dcery.Kdo je to, byl Vojvoda Krok? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vojvoda Krok? Lidé, mytologie

Definici slova Vojvoda Krok můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Tiché víno? Znáte pojem Čatní? Vzpomněli byste si na význam slova Upgrade? Pamatujete si definici pojmu Free running?

Klíčová slova: přesný význam, co znamená, co je to Vojvoda Krok?, kdo to je, pojem, mytologie, vysvětlení, slovo, formulace, heslo, definice, popis, termín, etymologie, přesný výraz

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Vojvoda Krok, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Vojvoda Krok? Kdo to byl Vojvoda Krok? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vojvoda Krok? Definice pojmu Vojvoda Krok se nachází v sekci mytologie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste hledat výraz, text, termín, pojem řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie mytologie.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.