Kdo je to?
Kdo je to, byl Vojvoda Krok? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vojvoda Krok? Lidé, mytologie

Kdo je to Vojvoda Krok?

Co znamená a jaký je význam slova Vojvoda Krok?

Vojvoda Krok měl být vojvodou a soudcem kmene Čechů. Jedná se o bájnou postavu, známou také jako otec kněžen Libuše, Kazi a Tety. Je zmiňován již v Kosmově kronice, kde se objevil jako soudce a vládce nejstarších obyvatel Čech.
Vojvoda Krok měl být zámožným hradním pánem, který se vyznačoval nejen bohatstvím, ale i důmyslem a rozvahou. Proto od něj lidé žádali rozsudky ve svých sporech. Jeho vlastnosti po něm zdědily jeho tři dcery.Kdo je to, byl Vojvoda Krok? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vojvoda Krok? Lidé, mytologie

Sdílejte tuto stránku se slovem Vojvoda Krok s blízkými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Tiché víno? Znáte pojem Čatní? Vzpomněli byste si na význam slova Upgrade? Pamatujete si definici pojmu Free running?

Klíčová slova: synonymum, informace, přesný význam, popis, termín, wiki, pojem, Vojvoda Krok, popis, vysvětlení, formulace, původ slova, heslo, co znamená, význam pojmu

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Vojvoda Krok? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vojvoda Krok? Kdo to byl Vojvoda Krok? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vojvoda Krok? Definice pojmu Vojvoda Krok je v sekci mytologie. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než mytologie).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.