Kdo je to?
Kdo je to, byl Vojvoda Krok? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vojvoda Krok? Lidé, mytologie

Kdo je to Vojvoda Krok?

Co znamená a jaký je význam slova Vojvoda Krok?

Vojvoda Krok měl být vojvodou a soudcem kmene Čechů. Jedná se o bájnou postavu, známou také jako otec kněžen Libuše, Kazi a Tety. Je zmiňován již v Kosmově kronice, kde se objevil jako soudce a vládce nejstarších obyvatel Čech.
Vojvoda Krok měl být zámožným hradním pánem, který se vyznačoval nejen bohatstvím, ale i důmyslem a rozvahou. Proto od něj lidé žádali rozsudky ve svých sporech. Jeho vlastnosti po něm zdědily jeho tři dcery.Kdo je to, byl Vojvoda Krok? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vojvoda Krok? Lidé, mytologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vojvoda Krok s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Tiché víno? Znáte pojem Čatní? Vzpomněli byste si na význam slova Upgrade? Pamatujete si definici pojmu Free running?

Klíčová slova: vysvětlení, definice, wiki, Vojvoda Krok, slovo, popis, význam slova, kdo to je, informace, synonymum, původ slova, popis, přesný výraz, etymologie, formulace

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vojvoda Krok

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vojvoda Krok? Kdo to byl Vojvoda Krok? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vojvoda Krok? Definice pojmu Vojvoda Krok patří do sekce mytologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se také najít výraz, text, termín, pojem například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Vojvoda Krok i v jiné kategorii než je sekce mytologie.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.