Kdo je to?
Kdo je to, byl Ájatolláh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ájatolláh? Lidé, náboženství

Kdo je to Ájatolláh?

Co znamená a jaký je význam slova Ájatolláh?

Ájatolláh je v perštině i arabštině znamením Alláhovým, jedná se o titul, který se rozšířil až ve dvacátém století, i když poprvé byl použit již ve 13. století. Jedná se o nejvyšší hodnost, která se vyskytuje v šíitském islámu a používá se pro nejvýznamnější vědce a vykládače práva islámu.
Nejvíce ájatolláhů působí v Iránu.Kdo je to, byl Ájatolláh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ájatolláh? Lidé, náboženství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ájatolláh s přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Carpe diem? Znáte pojem Krav maga? Vzpomněli byste si na význam slova Demokracie? Pamatujete si definici pojmu Chinin?

Klíčová slova: formulace, přesný výraz, slovo, synonymum, význam slova, wiki, etymologie, popis, popis, termín, definice, co je to Ájatolláh?, význam, kdo to je, co znamená

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ájatolláh

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ájatolláh? Kdo to byl Ájatolláh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ájatolláh? Definice pojmu Ájatolláh patří do sekce náboženství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci náboženství.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.