Kdo je to?
Kdo je to, byl Ájatolláh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ájatolláh? Lidé, náboženství

Kdo je to Ájatolláh?

Co znamená a jaký je význam slova Ájatolláh?

Ájatolláh je v perštině i arabštině znamením Alláhovým, jedná se o titul, který se rozšířil až ve dvacátém století, i když poprvé byl použit již ve 13. století. Jedná se o nejvyšší hodnost, která se vyskytuje v šíitském islámu a používá se pro nejvýznamnější vědce a vykládače práva islámu.
Nejvíce ájatolláhů působí v Iránu.Kdo je to, byl Ájatolláh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ájatolláh? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Ájatolláh? s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Léze? Víte, co je to Benchmark? Znáte pojem Okupace? Pamatujete si definici pojmu Inzulín?

Klíčová slova: slovo, význam slova, etymologie, wiki, původ slova, formulace, synonymum, definice, co je to Ájatolláh?, Ájatolláh, náboženství, pojem, kdo je Ájatolláh?, význam, přesný výraz

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Ájatolláh? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ájatolláh? Kdo to byl Ájatolláh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ájatolláh? Definice pojmu Ájatolláh je v sekci náboženství. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci náboženství.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.