Kdo je to?
Kdo je to, byl Chazan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chazan? Lidé, náboženství

Kdo je to Chazan?

Jaký je význam slova Chazan? Co to znamená?

Chazan je označení pro osobu mužského pohlaví, která působí v synagoze a vede zde společně pronášené modlitby. Jinak bývá také označován jako kantor a předpokládá se, že byl předchůdcem biskupa.
V dřívějších dobách mohl být chazanem ten, kdo prokazoval vysoké morální kvality a měl dostatečně silný hlas. V současnosti může být chazanem krátkodobě někdo z představitelů obce.Kdo je to, byl Chazan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chazan? Lidé, náboženství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Chazan s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Skanzen? Znáte pojem Přívlastek? Vzpomněli byste si na význam slova Secese? Víte, co je to Indiánská rýže?

Klíčová slova: co je to Chazan?, přesný výraz, co znamená, kdo to je, přesný význam, wiki, etymologie, heslo, informace, význam, formulace, pojem, kdo je Chazan?, slovo, definice

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Chazan

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Chazan? Kdo to byl Chazan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chazan? Definice pojmu Chazan patří do sekce náboženství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Chazan hledat i v jiných kategoriích (než náboženství).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?