Kdo je to?
Kdo je to, byl Chazan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chazan? Lidé, náboženství

Kdo je to Chazan?

Jaký je význam slova Chazan? Co to znamená?

Chazan je označení pro osobu mužského pohlaví, která působí v synagoze a vede zde společně pronášené modlitby. Jinak bývá také označován jako kantor a předpokládá se, že byl předchůdcem biskupa.
V dřívějších dobách mohl být chazanem ten, kdo prokazoval vysoké morální kvality a měl dostatečně silný hlas. V současnosti může být chazanem krátkodobě někdo z představitelů obce.Kdo je to, byl Chazan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chazan? Lidé, náboženství

Tento text (Chazan) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Alternátor? Znáte pojem Fajitas? Vzpomněli byste si na význam slova CRP? Pamatujete si definici pojmu Brzlík?

Klíčová slova: synonymum, slovo, pojem, co znamená, význam pojmu, význam slova, termín, definice, formulace, kdo to je, co je to Chazan?, etymologie, přesný výraz, wiki, původ slova

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Chazan, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Chazan? Kdo to byl Chazan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chazan? Definice pojmu Chazan je v kategorii náboženství. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v náboženství.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?