Kdo je to?
Kdo je to, byl Chazan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chazan? Lidé, náboženství

Kdo je to Chazan?

Jaký je význam slova Chazan? Co to znamená?

Chazan je označení pro osobu mužského pohlaví, která působí v synagoze a vede zde společně pronášené modlitby. Jinak bývá také označován jako kantor a předpokládá se, že byl předchůdcem biskupa.
V dřívějších dobách mohl být chazanem ten, kdo prokazoval vysoké morální kvality a měl dostatečně silný hlas. V současnosti může být chazanem krátkodobě někdo z představitelů obce.Kdo je to, byl Chazan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chazan? Lidé, náboženství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Chazan sdílet s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Alternátor? Znáte pojem Fajitas? Vzpomněli byste si na význam slova CRP? Pamatujete si definici pojmu Brzlík?

Klíčová slova: pojem, vysvětlení, wiki, termín, význam, popis, kdo je Chazan?, heslo, původ slova, formulace, definice, náboženství, přesný výraz, etymologie, Chazan

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Chazan

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Chazan? Kdo to byl Chazan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chazan? Definice pojmu Chazan patří do sekce náboženství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Chazan v jiné sekci než náboženství.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?