Kdo je to?
Kdo je to, byl Démon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Démon? Lidé, náboženství

Kdo je to Démon?

Co znamená a jaký je význam slova Démon?

Démon je mytologická bytost, která se objevuje i v různých náboženstvích. Jedná se o nadpřirozenou sílu, která může lidem pomáhat nebo častěji škodit. Křesťané slovem démon označují ďábla nebo padlého anděla, který vyznává zlo a je odpůrcem Boha.
Bere na sebe různé podoby, protože nemá vlastní tělo. Může člověka ovlivňovat a přimět ho ke zlým skutkům a hříchům. Člověk posedlý démonem může být vyléčen vymýtáním.Kdo je to, byl Démon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Démon? Lidé, náboženství

Líbí se vám definice kdo je to Démon? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Karnitin? Víte, co je to Himalájská sůl? Pamatujete si definici pojmu Obezita? Pamatujete si definici pojmu Olovnice?

Klíčová slova: heslo, definice, význam, wiki, synonymum, termín, formulace, vysvětlení, co je to Démon?, pojem, informace, přesný význam, popis, původ slova, co znamená

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Démon? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Démon? Kdo to byl Démon? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Démon? Definice pojmu Démon je v sekci náboženství. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Démon i v jiné sekci než v náboženství.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?