Kdo je to?
Kdo je to, byl Derviš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Derviš? Lidé, náboženství

Kdo je to Derviš?

Co znamená a jaký je význam slova Derviš?

Derviš je pojem z arabštiny, kterým se označuje alternativně zaměřený stoupenec islámského náboženství. Často tak bývají nazýváni i přívrženci súfijského řádu.
Poznáním sama sebe se dervišové chtějí přiblížit Bohu. K tomu využívají speciální rituály, například hudbu a tanec, jejichž pomocí se dostanou do mystických stavů či přímo extáze. Dervišové žijí v naprosté chudobě.Kdo je to, byl Derviš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Derviš? Lidé, náboženství

Tento text (Derviš) můžete sdílet s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Konflikt? Vzpomněli byste si na význam slova Umění? Pamatujete si definici pojmu Natura 2000? Znáte pojem Rovnodennost?

Klíčová slova: kdo to je, vysvětlení, význam slova, význam pojmu, popis, pojem, wiki, termín, původ slova, přesný výraz, přesný význam, popis, co znamená, Derviš, slovo

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Derviš

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Derviš? Kdo to byl Derviš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Derviš? Definice pojmu Derviš je v kategorii náboženství. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Derviš v jiné sekci než náboženství.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.