Kdo je to?
Kdo je to, byl Duchovní? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Duchovní? Lidé, náboženství

Kdo je to Duchovní?

Co znamená a jaký je význam slova Duchovní?

Duchovní je pojmenování stejného významu jako kněz, ale používá se v jako širší název. V některých církvích se takto označuje i svěcený nižšího stupně, který ještě knězem není. Jinde mohou být duchovními i ženy.
Obecně tato osoba funguje jako prostředník mezi Bohem a věřícími. Často je tento termín považován za vhodnější, název kněz se nehodí k použití v určitých spojeních nebo církvích, například evangelíci dávají přednost duchovnímu.Kdo je to, byl Duchovní? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Duchovní? Lidé, náboženství

Tento text (Duchovní) můžete sdílet s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Epsomská sůl? Vzpomněli byste si na význam slova Rustikální? Znáte pojem Genealogie? Znáte pojem Asimilace?

Klíčová slova: popis, synonymum, pojem, původ slova, vysvětlení, wiki, heslo, popis, co znamená, Duchovní, co je to Duchovní?, definice, kdo to je, kdo je Duchovní?, informace

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Duchovní

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Duchovní? Kdo to byl Duchovní? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Duchovní? Definice pojmu Duchovní je v kategorii náboženství. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz řekněme třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v náboženství.