Kdo je to?
Kdo je to, byl Džihádista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Džihádista? Lidé, náboženství

Kdo je to Džihádista?

Co znamená a jaký je význam slova Džihádista?

Džihádista je zastánce džihádu, tedy svaté války podle islámského fundamentalismu. Jeho hlavním úsilím je rozšíření islámu v co největším měřítku a obrana tohoto náboženství. Původně byl jako džihádista označován přívrženec islámského odboje nebo terorista.
Později byla tato činnost rozšířena o partyzánský boj a mezinárodní islámský terorismus. Džihádisté se soustřeďují v různých organizacích, jako jsou například Islámský stát, Al – Káida a další. Džihádisté v mezinárodním pojetí terorismu bývají označováni také jako globální džihádisté.Kdo je to, byl Džihádista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Džihádista? Lidé, náboženství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Džihádista s blízkými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Retail? Znáte pojem Překlenovací úvěr? Vzpomněli byste si na význam slova Sekulární? Pamatujete si definici pojmu Skalár?

Klíčová slova: kdo je Džihádista?, slovo, formulace, etymologie, wiki, co je to Džihádista?, definice, informace, synonymum, přesný výraz, přesný význam, původ slova, kdo to je, co znamená, Džihádista

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Džihádista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Džihádista? Kdo to byl Džihádista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Džihádista? Definice pojmu Džihádista se nachází v kategorii náboženství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci náboženství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.