Kdo je to?
Kdo je to, byl Džihádista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Džihádista? Lidé, náboženství

Kdo je to Džihádista?

Co znamená a jaký je význam slova Džihádista?

Džihádista je zastánce džihádu, tedy svaté války podle islámského fundamentalismu. Jeho hlavním úsilím je rozšíření islámu v co největším měřítku a obrana tohoto náboženství. Původně byl jako džihádista označován přívrženec islámského odboje nebo terorista.
Později byla tato činnost rozšířena o partyzánský boj a mezinárodní islámský terorismus. Džihádisté se soustřeďují v různých organizacích, jako jsou například Islámský stát, Al – Káida a další. Džihádisté v mezinárodním pojetí terorismu bývají označováni také jako globální džihádisté.Kdo je to, byl Džihádista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Džihádista? Lidé, náboženství

Definici slova Džihádista můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Copyright? Pamatujete si definici pojmu Autokláv? Znáte pojem Halucinace? Vzpomněli byste si na význam slova Kdoule?

Klíčová slova: Džihádista, termín, význam, formulace, význam pojmu, wiki, definice, pojem, heslo, informace, popis, vysvětlení, co je to Džihádista?, význam slova, přesný význam

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Džihádista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Džihádista? Kdo to byl Džihádista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Džihádista? Definice pojmu Džihádista se nachází v sekci náboženství. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Džihádista i v jiné kategorii než je sekce náboženství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.