Kdo je to?
Kdo je to, byl Izák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Izák? Lidé, náboženství

Kdo je to Izák?

Jaký je význam slova Izák? Co to znamená?

Izák je biblická postava, jeden z patriarchů. Jeho rodiče byli Abrahám a Sára. I když měl Abrahám další děti, Izák byl jeho dědicem. Narodil se rodičům v pozdním věku a Bůh ho použil ke zkoušce Abrahámovy víry.
Požadoval, aby Abrahám syna obětoval. Ten tak učinil, ale těsně před samotnou obětí byl Izák zachráněn a místo něj obětován beran. Izák se oženil s Rebekou, se kterou zplodil dvojčata Ezaua a Jákoba.Kdo je to, byl Izák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Izák? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Izák? s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Dextróza? Znáte pojem Dentální hygiena? Vzpomněli byste si na význam slova Norma? Pamatujete si definici pojmu Ikona?

Klíčová slova: formulace, původ slova, vysvětlení, termín, co je to Izák?, etymologie, přesný význam, význam, heslo, popis, informace, co znamená, wiki, pojem, slovo

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Izák, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Izák? Kdo to byl Izák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Izák? Definice pojmu Izák je v kategorii náboženství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Izák i v jiné kategorii než je sekce náboženství.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.