Kdo je to?
Kdo je to, byl Izák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Izák? Lidé, náboženství

Kdo je to Izák?

Jaký je význam slova Izák? Co to znamená?

Izák je biblická postava, jeden z patriarchů. Jeho rodiče byli Abrahám a Sára. I když měl Abrahám další děti, Izák byl jeho dědicem. Narodil se rodičům v pozdním věku a Bůh ho použil ke zkoušce Abrahámovy víry.
Požadoval, aby Abrahám syna obětoval. Ten tak učinil, ale těsně před samotnou obětí byl Izák zachráněn a místo něj obětován beran. Izák se oženil s Rebekou, se kterou zplodil dvojčata Ezaua a Jákoba.Kdo je to, byl Izák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Izák? Lidé, náboženství

Sdílejte tuto stránku se slovem Izák s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Dextróza? Znáte pojem Dentální hygiena? Vzpomněli byste si na význam slova Norma? Pamatujete si definici pojmu Ikona?

Klíčová slova: přesný význam, Izák, přesný výraz, slovo, heslo, co znamená, kdo je Izák?, definice, formulace, význam, termín, původ slova, etymologie, význam pojmu, náboženství

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Izák

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Izák? Kdo to byl Izák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Izák? Definice pojmu Izák je v kategorii náboženství. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než náboženství).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.