Kdo je to?
Kdo je to, byl Izák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Izák? Lidé, náboženství

Kdo je to Izák?

Jaký je význam slova Izák? Co to znamená?

Izák je biblická postava, jeden z patriarchů. Jeho rodiče byli Abrahám a Sára. I když měl Abrahám další děti, Izák byl jeho dědicem. Narodil se rodičům v pozdním věku a Bůh ho použil ke zkoušce Abrahámovy víry.
Požadoval, aby Abrahám syna obětoval. Ten tak učinil, ale těsně před samotnou obětí byl Izák zachráněn a místo něj obětován beran. Izák se oženil s Rebekou, se kterou zplodil dvojčata Ezaua a Jákoba.Kdo je to, byl Izák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Izák? Lidé, náboženství

Líbí se vám definice kdo je to Izák? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu EDGE? Víte, co je to Memorandum? Vzpomněli byste si na význam slova Osteoporóza? Pamatujete si definici pojmu Karenční doba?

Klíčová slova: význam, co je to Izák?, slovo, význam pojmu, definice, co znamená, přesný výraz, kdo je Izák?, náboženství, význam slova, vysvětlení, informace, popis, původ slova, etymologie

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Izák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Izák? Kdo to byl Izák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Izák? Definice pojmu Izák je v sekci náboženství. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Izák i jinde než v sekci než v náboženství.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.