Kdo je to?
Kdo je to, byl Jehovista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jehovista? Lidé, náboženství

Kdo je to Jehovista?

Jaký je význam slova Jehovista? Co to znamená?

Jehovista je příslušník náboženského společenství Svědkové Jehovovi. Původní jehovisté pocházeli z Pensylvánie a jednalo se o úzký okruh lidí, kteří se společně zaměřovali na studium témat z Bible. Jako Svědkové Jehovovi vystupují přívrženci tohoto náboženství od roku 1931. Za svůj cíl prohlašují obnovu křesťanství podle počáteční víry.
Jehovisté šíří zdarma vlastní překlad Bible a také časopisy své víry – Strážná věž a Probuďte se! Jehovisté se věnují také publikační činnosti, známé je například jejich odmítání krevních transfúzí nebo vojenské služby a politiky.Kdo je to, byl Jehovista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jehovista? Lidé, náboženství

Líbí se vám definice kdo je to Jehovista? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Nick? Znáte pojem Šašlik? Vzpomněli byste si na význam slova Klevela? Pamatujete si definici pojmu Nádrh?

Klíčová slova: vysvětlení, význam pojmu, heslo, definice, přesný výraz, kdo to je, co znamená, pojem, popis, etymologie, význam slova, Jehovista, informace, význam, přesný význam

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Jehovista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jehovista? Kdo to byl Jehovista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jehovista? Definice pojmu Jehovista je v sekci náboženství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie náboženství.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.