Kdo je to?
Kdo je to, byl Katolík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Katolík? Lidé, náboženství

Kdo je to Katolík?

Co znamená a jaký je význam slova Katolík?

Katolík je věřící člověk křesťanského vyznání patříci k římskokatolické církvi. Ta je určitým protipólem vůči pravoslavné církvi a reformovaným (evangelickým, protestantským) církvím. Hlavní rozdíly jsou v liturgii, tradicích a zvyklostech. Hlavou katolické církve je papež.Kdo je to, byl Katolík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Katolík? Lidé, náboženství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Katolík sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Sacharidy? Znáte pojem Hemoglobin? Vzpomněli byste si na význam slova Genealogie? Pamatujete si definici pojmu Větný celek?

Klíčová slova: vysvětlení, kdo je Katolík?, pojem, kdo to je, synonymum, přesný výraz, informace, etymologie, termín, původ slova, přesný význam, význam pojmu, formulace, význam, slovo

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Katolík, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Katolík? Kdo to byl Katolík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Katolík? Definice pojmu Katolík se nachází v sekci náboženství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v náboženství.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.