Kdo je to?
Kdo je to, byl Magid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Magid? Lidé, náboženství

Kdo je to Magid?

Co znamená a jaký je význam slova Magid?

Magid, v doslovném překladu z hebrejštiny vypravěč, je pojmenování židovského lidového kazatele, nositele zpráv, který předává poselství od Boha. Původně se jednalo o potulného kazatele, přecházejícího od jedné obce k druhé.
V některých oblastech se jednalo o placenou funkci, popřípadě, pokud měl magid dostatečné vzdělání, mohl vykonávat i funkci soudce.Kdo je to, byl Magid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Magid? Lidé, náboženství

Definici slova Magid můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Anémie? Znáte pojem Grafická karta? Vzpomněli byste si na význam slova Cukrovka? Pamatujete si definici pojmu Kreatin?

Klíčová slova: termín, kdo to je, význam slova, popis, etymologie, slovo, co je to Magid?, wiki, kdo je Magid?, přesný význam, co znamená, pojem, náboženství, heslo, přesný výraz

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Magid

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Magid? Kdo to byl Magid? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Magid? Definice pojmu Magid patří do sekce náboženství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též hledat pojem, výraz, termín, heslo například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Magid i v jiné kategorii než v náboženství.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.