Kdo je to?
Kdo je to, byl Magid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Magid? Lidé, náboženství

Kdo je to Magid?

Co znamená a jaký je význam slova Magid?

Magid, v doslovném překladu z hebrejštiny vypravěč, je pojmenování židovského lidového kazatele, nositele zpráv, který předává poselství od Boha. Původně se jednalo o potulného kazatele, přecházejícího od jedné obce k druhé.
V některých oblastech se jednalo o placenou funkci, popřípadě, pokud měl magid dostatečné vzdělání, mohl vykonávat i funkci soudce.Kdo je to, byl Magid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Magid? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Magid? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Buňka? Víte, co je to Ženská obřízka? Pamatujete si definici pojmu Osoba blízká? Pamatujete si definici pojmu Post Bellum?

Klíčová slova: kdo je Magid?, význam slova, pojem, Magid, definice, přesný význam, formulace, wiki, informace, co znamená, význam, původ slova, význam pojmu, slovo, vysvětlení

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Magid, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Magid? Kdo to byl Magid? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Magid? Definice pojmu Magid je v kategorii náboženství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Magid i v jiné sekci než v náboženství.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.