Kdo je to?
Kdo je to, byl Mnich? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mnich? Lidé, náboženství

Kdo je to Mnich?

Co znamená a jaký je význam slova Mnich?

Slovem mnich se od středověku označuje příslušník církevního mnišského řádu, který je členem řádové komunity, žije v klášteře a praktikuje náboženskou formu života. Řeholní život měl poměrně přísná pravidla, která se lišila podle jednotlivých řádů, ale obecně mezi ně patřil požadavek mravní čistoty (celibát - absence pohlavního života), dodržování půstu v určených obdobích, společná modlitba několikrát denně apod.Kdo je to, byl Mnich? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mnich? Lidé, náboženství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Mnich s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to FTP? Znáte pojem Tarhoňa? Vzpomněli byste si na význam slova Arabská guma? Pamatujete si definici pojmu Airbnb?

Klíčová slova: náboženství, pojem, Mnich, význam, slovo, popis, přesný výraz, význam pojmu, etymologie, původ slova, co znamená, termín, co je to Mnich?, vysvětlení, popis

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Mnich, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Mnich? Kdo to byl Mnich? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mnich? Definice pojmu Mnich se nachází v sekci náboženství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v náboženství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.