Kdo je to?
Kdo je to, byl Mohel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mohel? Lidé, náboženství

Kdo je to Mohel?

Co znamená a jaký je význam slova Mohel?

Mohel je žid mužského pohlaví, který rituálně obřezává židovské muže. Protože obřízku musí provádět podle přesně daných pravidel, prochází mohel kurzem zakončeným zkouškou.
Mohelové bývají často i lékaři, někdy i rabíni. Pravidla obřízky určuje židovský zákon, halacha. V některých obcích může být mohelem i žena.Kdo je to, byl Mohel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mohel? Lidé, náboženství

Tento text (Mohel) můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ascorutin? Znáte pojem Hybridní pohon? Vzpomněli byste si na význam slova Doména? Pamatujete si definici pojmu Citoň?

Klíčová slova: heslo, pojem, význam slova, informace, význam pojmu, vysvětlení, co znamená, co je to Mohel?, náboženství, slovo, etymologie, termín, kdo to je, definice, wiki

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mohel

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mohel? Kdo to byl Mohel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mohel? Definice pojmu Mohel je v kategorii náboženství. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Mohel i v jiné kategorii než je sekce náboženství.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.