Kdo je to?
Kdo je to, byl Mohel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mohel? Lidé, náboženství

Kdo je to Mohel?

Co znamená a jaký je význam slova Mohel?

Mohel je žid mužského pohlaví, který rituálně obřezává židovské muže. Protože obřízku musí provádět podle přesně daných pravidel, prochází mohel kurzem zakončeným zkouškou.
Mohelové bývají často i lékaři, někdy i rabíni. Pravidla obřízky určuje židovský zákon, halacha. V některých obcích může být mohelem i žena.Kdo je to, byl Mohel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mohel? Lidé, náboženství

Zaujalo vás slovo, termín Mohel? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova IQ? Znáte pojem Nádvoří? Znáte pojem Deflegmátor? Víte, co je to Derivace?

Klíčová slova: co je to Mohel?, přesný význam, původ slova, význam pojmu, formulace, wiki, význam, popis, význam slova, termín, co znamená, definice, kdo je Mohel?, slovo, synonymum

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Mohel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Mohel? Kdo to byl Mohel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mohel? Definice pojmu Mohel se nachází v kategorii náboženství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci náboženství.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.