Kdo je to?
Kdo je to, byl Mohel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mohel? Lidé, náboženství

Kdo je to Mohel?

Co znamená a jaký je význam slova Mohel?

Mohel je žid mužského pohlaví, který rituálně obřezává židovské muže. Protože obřízku musí provádět podle přesně daných pravidel, prochází mohel kurzem zakončeným zkouškou.
Mohelové bývají často i lékaři, někdy i rabíni. Pravidla obřízky určuje židovský zákon, halacha. V některých obcích může být mohelem i žena.Kdo je to, byl Mohel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mohel? Lidé, náboženství

Zaujalo vás slovo, termín Mohel? Potom se podělte se známými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ascorutin? Znáte pojem Hybridní pohon? Vzpomněli byste si na význam slova Doména? Pamatujete si definici pojmu Citoň?

Klíčová slova: formulace, co znamená, popis, informace, vysvětlení, etymologie, wiki, co je to Mohel?, termín, původ slova, pojem, heslo, kdo to je, náboženství, Mohel

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Mohel, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Mohel? Kdo to byl Mohel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mohel? Definice pojmu Mohel se nachází v sekci náboženství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít pojem, text, definici, např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Mohel i jinde než v sekci než v náboženství.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.