Kdo je to?
Kdo je to, byl Muftí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Muftí? Lidé, náboženství

Kdo je to Muftí?

Co znamená a jaký je význam slova Muftí?

Muftí je vykladačem a šiřitelem islámského práva. Jedná se o velmi váženou osobnost, duchovního, který patří k sunnitům a zaměřuje se na právo šaría a figh. Dohlíží na určenou oblast, která se nazývá muftiát.
Nadřízeným všech muftíů je velký muftí. K výkonu funkce muftího je nutno projít náročným vzděláním a splnit přísné podmínky. Muftího má každá větší islámská komunita na světě.Kdo je to, byl Muftí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Muftí? Lidé, náboženství

Definici slova Muftí můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Chopn? Znáte pojem Fuzzy logic? Vzpomněli byste si na význam slova Diakritika? Pamatujete si definici pojmu Nick?

Klíčová slova: heslo, Muftí, význam, co znamená, vysvětlení, kdo je Muftí?, pojem, definice, wiki, synonymum, etymologie, kdo to je, původ slova, termín, popis

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Muftí, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Muftí? Kdo to byl Muftí? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Muftí? Definice pojmu Muftí se nachází v sekci náboženství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než náboženství).

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.