Kdo je to?
Kdo je to, byl Muslim? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Muslim? Lidé, náboženství

Kdo je to Muslim?

Jaký je význam slova Muslim? Co to znamená?

Muslim je věřící člověk vyznávající islám. Jedná se o monoteistické náboženství, boha označují muslimové jako Alláha. Jeho prorokem je Mohamed, posvánou knihou muslimů je korán, svatým místem Mekka. Islám vznikl v 7. století n.l. a dnes patří mezi nejrozšířenější náboženství. Věřící musejí dodržovat pevně dané zásady. Islám je někdy považován za "zaostalé" náboženství, protože je netolerantní k jiným vyznáním, neuznává rovnoprávnost žen a mužů a tradiční muslimské právo šaría obsahuje mnoho prvků, které civilizovaný svět vnímá jako barbarské (např. trest ukamenováním). Obraz islámu jako náboženství je v poslední době značně nelichotivý kvůli muslimským teroristům a sebevražedným atentátníkům. Početné muslimské komunity v evropských zemích začínají být většinovou populací vnímány jako potencionální hrozba.Kdo je to, byl Muslim? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Muslim? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Muslim? s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ketóza? Znáte pojem Eucharistie? Vzpomněli byste si na význam slova Genetika? Pamatujete si definici pojmu Vinkulace?

Klíčová slova: kdo je Muslim?, náboženství, popis, význam slova, význam, Muslim, přesný význam, synonymum, původ slova, informace, pojem, termín, wiki, co je to Muslim?, kdo to je

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Muslim

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Muslim? Kdo to byl Muslim? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Muslim? Definice pojmu Muslim je v kategorii náboženství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Muslim hledat i v jiných kategoriích (než náboženství).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?