Kdo je to?
Kdo je to, byl Pastafarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pastafarián? Lidé, náboženství

Kdo je to Pastafarián?

Jaký je význam slova Pastafarián? Co to znamená?

Pastafarián je příslušník parodického náboženství. Pastafariánství považuje za stvořitele světa Létající špagetové monstrum. Tato parodie je reakcí na postavení výuky o stvoření světa na stejnou úrověň jako nauku evoluční.
Autorem pastafariánství je fyzik Bobby Henderson. Jeho teorie se objevila v blozích a v tisku a našel si své přívržence. Pro pastafariána je typický cedník na hlavě.Kdo je to, byl Pastafarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pastafarián? Lidé, náboženství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pastafarián s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Spektiv? Znáte pojem Audit? Víte, co je to Agar? Víte, co je to Živá tapeta?

Klíčová slova: význam, pojem, wiki, kdo je Pastafarián?, slovo, význam pojmu, původ slova, termín, formulace, popis, význam slova, definice, informace, Pastafarián, co je to Pastafarián?

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Pastafarián, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Pastafarián? Kdo to byl Pastafarián? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pastafarián? Definice pojmu Pastafarián se nachází v sekci náboženství. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než náboženství).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.