Kdo je to?
Kdo je to, byl Pastafarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pastafarián? Lidé, náboženství

Kdo je to Pastafarián?

Jaký je význam slova Pastafarián? Co to znamená?

Pastafarián je příslušník parodického náboženství. Pastafariánství považuje za stvořitele světa Létající špagetové monstrum. Tato parodie je reakcí na postavení výuky o stvoření světa na stejnou úrověň jako nauku evoluční.
Autorem pastafariánství je fyzik Bobby Henderson. Jeho teorie se objevila v blozích a v tisku a našel si své přívržence. Pro pastafariána je typický cedník na hlavě.Kdo je to, byl Pastafarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pastafarián? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Pastafarián? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Spektiv? Víte, co je to Amygdala? Víte, co je to Agar? Pamatujete si definici pojmu Esovka?

Klíčová slova: vysvětlení, heslo, význam, co znamená, přesný význam, termín, kdo je Pastafarián?, formulace, informace, popis, přesný výraz, etymologie, popis, pojem, původ slova

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pastafarián

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pastafarián? Kdo to byl Pastafarián? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pastafarián? Definice pojmu Pastafarián je v kategorii náboženství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Pastafarián i jinde než v sekci než v náboženství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.