Kdo je to?
Kdo je to, byl Teolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teolog? Lidé, náboženství

Kdo je to Teolog?

Co znamená a jaký je význam slova Teolog?

Teolog je člověk, který se zabývá teologií. Může nauku o Bohu studovat, vykládat a používat v kněžské praxi. Teolog předpokládá Boží existenci a vědecky rozebírá jednotlivé zdroje víry. Teologové jsou známi již od starověku, kdy byla tato věda jednou z nejvýznamnějších.
Teologové se věnují studiu především na teologických fakultách.



Kdo je to, byl Teolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teolog? Lidé, náboženství

Zaujalo vás slovo, termín Teolog? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Daňová evidence? Znáte pojem Lidová slovesnost? Vzpomněli byste si na význam slova Smart TV? Pamatujete si definici pojmu Hrdinství?

Klíčová slova: heslo, wiki, co znamená, Teolog, slovo, definice, co je to Teolog?, formulace, význam slova, kdo je Teolog?, synonymum, význam, popis, informace, termín

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Teolog, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Teolog? Kdo to byl Teolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Teolog? Definice pojmu Teolog se nachází v sekci náboženství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, termín řekněme na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než náboženství.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?