Kdo je to?
Kdo je to, byl Teolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teolog? Lidé, náboženství

Kdo je to Teolog?

Co znamená a jaký je význam slova Teolog?

Teolog je člověk, který se zabývá teologií. Může nauku o Bohu studovat, vykládat a používat v kněžské praxi. Teolog předpokládá Boží existenci a vědecky rozebírá jednotlivé zdroje víry. Teologové jsou známi již od starověku, kdy byla tato věda jednou z nejvýznamnějších.
Teologové se věnují studiu především na teologických fakultách.Kdo je to, byl Teolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teolog? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Teolog? s kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Daňová evidence? Znáte pojem Lidová slovesnost? Vzpomněli byste si na význam slova Smart TV? Pamatujete si definici pojmu Hrdinství?

Klíčová slova: popis, co znamená, Teolog, termín, význam pojmu, kdo to je, význam, formulace, význam slova, definice, co je to Teolog?, přesný výraz, vysvětlení, etymologie, kdo je Teolog?

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Teolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Teolog? Kdo to byl Teolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Teolog? Definice pojmu Teolog je v sekci náboženství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než náboženství.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?