Kdo je to?
Kdo je to, byl Ulamá? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ulamá? Lidé, náboženství

Kdo je to Ulamá?

Jaký je význam slova Ulamá? Co to znamená?

Ulamá je označení pocházející z arabštiny a znamená totéž jako vědoucí. Jedná se o učence, znalce islámu a islámského práva, kteří vykládají také právo šaría. Ulamá mají různé úkoly podle jednotlivých islámských zaměření.
Jako právně ustanovená role působí ulamá především v islámu šíitském. V dalších islámských tradicích je odpovědný za výuku islámu, jeho správný výklad a chrání původní tradice.Kdo je to, byl Ulamá? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ulamá? Lidé, náboženství

Zaujalo vás slovo, termín Ulamá? Potom se podělte s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Cappuccino? Znáte pojem Konvertoplán? Vzpomněli byste si na význam slova Dobropis? Pamatujete si definici pojmu Majáles?

Klíčová slova: slovo, synonymum, pojem, informace, kdo to je, co znamená, kdo je Ulamá?, význam slova, náboženství, přesný výraz, význam, definice, popis, vysvětlení, wiki

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ulamá

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ulamá? Kdo to byl Ulamá? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ulamá? Definice pojmu Ulamá patří do sekce náboženství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se také najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Ulamá i v jiné kategorii než v náboženství.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.