Kdo je to?
Kdo je to, byl Unitář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Unitář? Lidé, náboženství

Kdo je to Unitář?

Co znamená a jaký je význam slova Unitář?

Unitář je příslušníkem jednoho z proudů liberální protestanské víry.
Unitáři nejsou organizačně jednotní, ale mají společné ideje, ke kterým patří víra v jediného Boha, Ježíšovu lidskost a příkladnost jeho učení, vyloučení rozporů mezi vědou, rozumem a vírou, schopnost uplatňovat svobodnou vůli, víru v podstatu lidské povahy, odpor k monopolu některého náboženství, v Bibli jako lidské dílo a odmítání doktrín.Kdo je to, byl Unitář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Unitář? Lidé, náboženství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Unitář sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Lecitin? Znáte pojem Enzym? Vzpomněli byste si na význam slova Mandala? Pamatujete si definici pojmu Citoslovce?

Klíčová slova: popis, pojem, synonymum, kdo je Unitář?, význam pojmu, význam slova, vysvětlení, etymologie, definice, Unitář, wiki, termín, přesný význam, slovo, informace

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Unitář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Unitář? Kdo to byl Unitář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Unitář? Definice pojmu Unitář se nachází v kategorii náboženství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než náboženství).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?