Kdo je to?
Kdo je to, byl Zoroastrián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zoroastrián? Lidé, náboženství

Kdo je to Zoroastrián?

Jaký je význam slova Zoroastrián? Co to znamená?

Zoroastrián je věřící v zoroastrizmus neboli zarathuštrizmus, tedy náboženství pojmenované podle svého starověkého zakladatele, proroka Zarathuštra – Zoroastera. Jedná se o jedno z nejstarších světových náboženství pocházející z Perské říše. V mnoha zemích ho však postupně nahradil islám.
Zoroastrián věří v jediného boha Ahuru Mazdu. Ten je nositelem pravdy, moudrou, spravedlivou bytostí, která odmění dobro a potrestá vše zlé.Kdo je to, byl Zoroastrián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zoroastrián? Lidé, náboženství

Definici slova Zoroastrián můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Solamyl? Pamatujete si definici pojmu Myom? Vzpomněli byste si na význam slova Černý kořen? Vzpomněli byste si na význam slova Ostrov?

Klíčová slova: wiki, vysvětlení, původ slova, Zoroastrián, přesný výraz, co znamená, slovo, význam pojmu, náboženství, přesný význam, formulace, význam slova, synonymum, popis, termín

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Zoroastrián? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Zoroastrián? Kdo to byl Zoroastrián? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zoroastrián? Definice pojmu Zoroastrián se nachází v kategorii náboženství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Zoroastrián i v jiné kategorii než je sekce náboženství.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.