Kdo je to?
Kdo je to, byl Zoroastrián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zoroastrián? Lidé, náboženství

Kdo je to Zoroastrián?

Jaký je význam slova Zoroastrián? Co to znamená?

Zoroastrián je věřící v zoroastrizmus neboli zarathuštrizmus, tedy náboženství pojmenované podle svého starověkého zakladatele, proroka Zarathuštra – Zoroastera. Jedná se o jedno z nejstarších světových náboženství pocházející z Perské říše. V mnoha zemích ho však postupně nahradil islám.
Zoroastrián věří v jediného boha Ahuru Mazdu. Ten je nositelem pravdy, moudrou, spravedlivou bytostí, která odmění dobro a potrestá vše zlé.Kdo je to, byl Zoroastrián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zoroastrián? Lidé, náboženství

Líbí se vám definice kdo je to Zoroastrián? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Solamyl? Víte, co je to Autismus? Vzpomněli byste si na význam slova Černý kořen? Pamatujete si definici pojmu Tetanie?

Klíčová slova: vysvětlení, co znamená, synonymum, kdo to je, význam, přesný význam, slovo, wiki, význam pojmu, význam slova, přesný výraz, informace, náboženství, popis, původ slova

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zoroastrián

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zoroastrián? Kdo to byl Zoroastrián? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zoroastrián? Definice pojmu Zoroastrián je v kategorii náboženství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v náboženství.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.