Kdo je to?
Kdo je to, byl Anděl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anděl? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Anděl?

Jaký je význam slova Anděl? Co to znamená?

Anděl je nadpřirozená duchovní bytost. V křesťanství je ztělesněním posla mezi Bohem a lidmi. Bývá zobrazován jako postava s křídly, někdy jako dospělý, někdy jako dítě. Existuje představa anděla strážného - ochránce.Kdo je to, byl Anděl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anděl? Lidé, nadpřirozené

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Anděl? s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Insolvence? Víte, co je to Křížová cesta? Vzpomněli byste si na význam slova Konifery? Pamatujete si definici pojmu Kvadriatlon?

Klíčová slova: popis, popis, synonymum, slovo, vysvětlení, wiki, původ slova, co je to Anděl?, nadpřirozené, heslo, informace, termín, Anděl, význam, význam slova

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Anděl

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Anděl? Kdo to byl Anděl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Anděl? Definice pojmu Anděl je v kategorii nadpřirozené. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie nadpřirozené.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.