Kdo je to?
Kdo je to, byl Anděl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anděl? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Anděl?

Jaký je význam slova Anděl? Co to znamená?

Anděl je nadpřirozená duchovní bytost. V křesťanství je ztělesněním posla mezi Bohem a lidmi. Bývá zobrazován jako postava s křídly, někdy jako dospělý, někdy jako dítě. Existuje představa anděla strážného - ochránce.Kdo je to, byl Anděl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anděl? Lidé, nadpřirozené

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Anděl s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Insolvence? Znáte pojem Pankreas? Vzpomněli byste si na význam slova Konifery? Víte, co je to Agonie?

Klíčová slova: kdo to je, nadpřirozené, synonymum, heslo, přesný význam, termín, co je to Anděl?, pojem, popis, popis, wiki, co znamená, etymologie, slovo, přesný výraz

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Anděl, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Anděl? Kdo to byl Anděl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Anděl? Definice pojmu Anděl se nachází v sekci nadpřirozené. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít pojem, text, definici, řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Anděl i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.