Kdo je to?
Kdo je to, byl Yetti? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Yetti? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Yetti?

Jaký je význam slova Yetti? Co to znamená?

Yetti je název dvounohého tvora, lidem podobného primáta, jehož domovem by měl být Himaláj. Jedná se o stvoření, které nikdy nebylo naprosto spolehlivě vědecky zdokumentováno a jeho existence stále není považována za prokázanou. Podle blíže neurčených popisů je yetti vysoký (cca 2 a půl metru) a je značně zarostlý chlupy tak, že připomíná pravěkého člověka.
Označení pro tuto bytost pochází od šerpů, kteří tvrdí, že yettiho nejen viděli, ale rozeznávají i jeho tři formy - menší, velkou a obrovskou. Existence je sice zpochybňována, ale není ni vyloučena. Podobně definovaní tvorové se vyskytují i v jiných místech světa - Amerika, Austrálie, Čína, Kavkaz a další.Kdo je to, byl Yetti? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Yetti? Lidé, nadpřirozené

Definici slova Yetti můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Brzlík? Pamatujete si definici pojmu Mykóza? Vzpomněli byste si na význam slova Konflikt? Vzpomněli byste si na význam slova Cese?

Klíčová slova: co znamená, informace, nadpřirozené, definice, heslo, význam slova, význam pojmu, původ slova, wiki, etymologie, přesný výraz, kdo je Yetti?, popis, slovo, termín

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Yetti, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Yetti? Kdo to byl Yetti? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Yetti? Definice pojmu Yetti se nachází v sekci nadpřirozené. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.