Kdo je to?
Kdo je to, byl Hispánec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hispánec? Lidé, národnost

Kdo je to Hispánec?

Co znamená a jaký je význam slova Hispánec?

Hispánec je obyvatel Ameriky hispánského původu. Je to občan USA, jehož předci nebo on sám pocházejí z Pyrenejského poloostrova. V praxi se jedná o španělsky mluvící obyvatele ze Španělska nebo Ameriky. Hispánec byl často zaměňován za Latina, jehož původ je ze zemí Latinské Ameriky. Nejde o určení rasy nebo etnika, Hispánci jsou definováni jako skupina etnolingvistická, tvořící 14,5% obyvatel (něco přes 40 milionů). Pokládají se jak za bělochy, tak mestice (původem z Mexika), černochy nebo některé další rasy.
V roce 2000 byli pod pojem Hispánec zahrnuti i Latinos. Od té doby pojem označuje osobu španělského i latinskoamerického původu. Španělé, kteří osidlovali Latinskou Ameriku, se totiž postupně sbližovali s původními Indiány. Nezáleží tedy na rase, ale na hispánském původu těchto lidí, kteří hovoří v převážné míře španělsky.Kdo je to, byl Hispánec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hispánec? Lidé, národnost

Zaujalo vás slovo, termín Hispánec? Potom se podělte s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Word? Znáte pojem Mléčná dráha? Vzpomněli byste si na význam slova Lufa? Pamatujete si definici pojmu Římsa?

Klíčová slova: informace, vysvětlení, význam, kdo je Hispánec?, formulace, pojem, popis, heslo, původ slova, co je to Hispánec?, wiki, kdo to je, přesný význam, co znamená, význam pojmu

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Hispánec, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Hispánec? Kdo to byl Hispánec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hispánec? Definice pojmu Hispánec se nachází v sekci národnost. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Hispánec i v jiné sekci než v národnost.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?