Kdo je to?
Kdo je to, byl Kurd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kurd? Lidé, národnost

Kdo je to Kurd?

Jaký je význam slova Kurd? Co to znamená?

Kurd je příslušníkem iránského národa žijícího na Blízkém východě, většinou v odlehlých oblastech tamních států jako je Turecko, Irák, Irán a Sýrie. Kurdové byli známi již ve středověku, jednalo se o kočovné kmeny.
Kurdové žijí v mnoha státech, bývají často diskriminováni a stali se i obětmi genocidy. Obtížnou situaci mají například v Turecku, kde je utlačují i oficiální místa – policie, armáda i úřady.Kdo je to, byl Kurd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kurd? Lidé, národnost

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kurd s blízkými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Sepse? Znáte pojem Živá čokoláda? Vzpomněli byste si na význam slova Follower? Víte, co je to Debut?

Klíčová slova: wiki, přesný výraz, kdo je Kurd?, pojem, význam slova, vysvětlení, význam pojmu, heslo, kdo to je, termín, etymologie, definice, popis, význam, popis

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kurd

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Kurd? Kdo to byl Kurd? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kurd? Definice pojmu Kurd patří do sekce národnost. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v národnost.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.