Kdo je to?
Kdo je to, byl Kurd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kurd? Lidé, národnost

Kdo je to Kurd?

Jaký je význam slova Kurd? Co to znamená?

Kurd je příslušníkem iránského národa žijícího na Blízkém východě, většinou v odlehlých oblastech tamních států jako je Turecko, Irák, Irán a Sýrie. Kurdové byli známi již ve středověku, jednalo se o kočovné kmeny.
Kurdové žijí v mnoha státech, bývají často diskriminováni a stali se i obětmi genocidy. Obtížnou situaci mají například v Turecku, kde je utlačují i oficiální místa – policie, armáda i úřady.Kdo je to, byl Kurd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kurd? Lidé, národnost

Tento text (Kurd) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to eBay? Znáte pojem Čitatel? Vzpomněli byste si na význam slova Litosféra? Pamatujete si definici pojmu Báje?

Klíčová slova: přesný význam, Kurd, kdo je Kurd?, národnost, slovo, co znamená, heslo, definice, význam, formulace, pojem, význam pojmu, původ slova, wiki, synonymum

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Kurd, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kurd? Kdo to byl Kurd? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kurd? Definice pojmu Kurd je v kategorii národnost. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, výraz řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie národnost.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.