Kdo je to?
Kdo je to, byl Kurd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kurd? Lidé, národnost

Kdo je to Kurd?

Jaký je význam slova Kurd? Co to znamená?

Kurd je příslušníkem iránského národa žijícího na Blízkém východě, většinou v odlehlých oblastech tamních států jako je Turecko, Irák, Irán a Sýrie. Kurdové byli známi již ve středověku, jednalo se o kočovné kmeny.
Kurdové žijí v mnoha státech, bývají často diskriminováni a stali se i obětmi genocidy. Obtížnou situaci mají například v Turecku, kde je utlačují i oficiální místa – policie, armáda i úřady.Kdo je to, byl Kurd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kurd? Lidé, národnost

Líbí se vám definice kdo je to Kurd? Pak se podělte s kolegy na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to eBay? Znáte pojem Čitatel? Vzpomněli byste si na význam slova Litosféra? Pamatujete si definici pojmu Báje?

Klíčová slova: slovo, co je to Kurd?, co znamená, formulace, Kurd, význam slova, vysvětlení, význam, pojem, původ slova, přesný význam, informace, definice, synonymum, termín

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Kurd? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kurd? Kdo to byl Kurd? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kurd? Definice pojmu Kurd je v sekci národnost. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz kupříkladu v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než národnost).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.