Kdo je to?
Kdo je to, byl Maur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Maur? Lidé, národnost

Kdo je to Maur?

Co znamená a jaký je význam slova Maur?

Maur je muslim arabského původu, pocházející z afrického severu. Po dlouhé období, přibližně od 8. do 15. století ovládali Maurové velkou část Španělska a Portugalska, severní Afriky a také některé ostrovy včetně Sicílie.
Byli známí jako obchodníci, pastevci, ale i piráti a loupežníci. Hlavním náboženstvím byl islám. Pro Maury je typický i maurský stavební sloh, který spojuje prvky islámského slohu s evropskými.Kdo je to, byl Maur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Maur? Lidé, národnost

Tento text (Maur) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Seitan? Vzpomněli byste si na význam slova Floskule? Znáte pojem Luxace? Znáte pojem Čedič?

Klíčová slova: wiki, synonymum, kdo to je, definice, národnost, Maur, heslo, etymologie, přesný výraz, formulace, původ slova, popis, přesný význam, termín, co znamená

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Maur? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Maur? Kdo to byl Maur? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Maur? Definice pojmu Maur je v sekci národnost. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem třeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Maur i v jiné sekci než je kategorie národnost.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.