Kdo je to?
Kdo je to, byl Maur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Maur? Lidé, národnost

Kdo je to Maur?

Co znamená a jaký je význam slova Maur?

Maur je muslim arabského původu, pocházející z afrického severu. Po dlouhé období, přibližně od 8. do 15. století ovládali Maurové velkou část Španělska a Portugalska, severní Afriky a také některé ostrovy včetně Sicílie.
Byli známí jako obchodníci, pastevci, ale i piráti a loupežníci. Hlavním náboženstvím byl islám. Pro Maury je typický i maurský stavební sloh, který spojuje prvky islámského slohu s evropskými.Kdo je to, byl Maur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Maur? Lidé, národnost

Definici slova Maur můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Seitan? Pamatujete si definici pojmu Lesní školka? Znáte pojem Luxace? Vzpomněli byste si na význam slova Bílá sobota?

Klíčová slova: informace, vysvětlení, formulace, význam, popis, přesný význam, wiki, heslo, etymologie, Maur, kdo to je, původ slova, co je to Maur?, význam slova, termín

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Maur

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Maur? Kdo to byl Maur? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Maur? Definice pojmu Maur patří do sekce národnost. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Maur hledat i v jiných kategoriích (než národnost).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.