Kdo je to?
Kdo je to, byl Maur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Maur? Lidé, národnost

Kdo je to Maur?

Co znamená a jaký je význam slova Maur?

Maur je muslim arabského původu, pocházející z afrického severu. Po dlouhé období, přibližně od 8. do 15. století ovládali Maurové velkou část Španělska a Portugalska, severní Afriky a také některé ostrovy včetně Sicílie.
Byli známí jako obchodníci, pastevci, ale i piráti a loupežníci. Hlavním náboženstvím byl islám. Pro Maury je typický i maurský stavební sloh, který spojuje prvky islámského slohu s evropskými.Kdo je to, byl Maur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Maur? Lidé, národnost

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Maur s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Droždí? Znáte pojem Tepelné čerpadlo? Vzpomněli byste si na význam slova Licence? Pamatujete si definici pojmu Burčák?

Klíčová slova: informace, význam pojmu, co znamená, slovo, formulace, termín, pojem, národnost, význam slova, Maur, heslo, etymologie, vysvětlení, přesný výraz, wiki

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Maur? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Maur? Kdo to byl Maur? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Maur? Definice pojmu Maur se nachází v kategorii národnost. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít pojem, výraz, termín, heslo třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Maur i jinde než v sekci než v národnost.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.