Kdo je to?
Kdo je to, byl Maur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Maur? Lidé, národnost

Kdo je to Maur?

Co znamená a jaký je význam slova Maur?

Maur je muslim arabského původu, pocházející z afrického severu. Po dlouhé období, přibližně od 8. do 15. století ovládali Maurové velkou část Španělska a Portugalska, severní Afriky a také některé ostrovy včetně Sicílie.
Byli známí jako obchodníci, pastevci, ale i piráti a loupežníci. Hlavním náboženstvím byl islám. Pro Maury je typický i maurský stavební sloh, který spojuje prvky islámského slohu s evropskými.Kdo je to, byl Maur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Maur? Lidé, národnost

Sdílejte tuto stránku se slovem Maur s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Droždí? Znáte pojem Tepelné čerpadlo? Vzpomněli byste si na význam slova Licence? Pamatujete si definici pojmu Burčák?

Klíčová slova: vysvětlení, význam pojmu, pojem, co je to Maur?, definice, wiki, slovo, termín, národnost, heslo, co znamená, význam, význam slova, formulace, kdo je Maur?

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Maur, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Maur? Kdo to byl Maur? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Maur? Definice pojmu Maur je v kategorii národnost. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem např. v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Maur i v jiné kategorii než je sekce národnost.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.