Kdo je to?
Kdo je to, byl Rákosník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rákosník? Lidé, národnost

Kdo je to Rákosník?

Jaký je význam slova Rákosník? Co to znamená?

Rákosník je hanlivý slangový výraz pro člověka vietnamského původu. Jde o označení rasistické, hanobící celou národnostní menšinu. Výraz se odkazuje k rákosu, typickým chýším a kloboukům, které se ve Vietnamu hojně vyskytují, a rýžovým polím, kde se v rákosových kloboucích pracuje.
Označení rákosník může pocházet i od stejnojmenného ptáka, který v rákosí žije a staví si v něm hnízda.Kdo je to, byl Rákosník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rákosník? Lidé, národnost

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Rákosník s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Opereta? Znáte pojem Inkaso? Víte, co je to Konotace? Víte, co je to Euforie?

Klíčová slova: popis, význam pojmu, slovo, formulace, wiki, informace, synonymum, přesný význam, pojem, etymologie, vysvětlení, význam slova, národnost, původ slova, co znamená

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Rákosník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Rákosník? Kdo to byl Rákosník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rákosník? Definice pojmu Rákosník se nachází v sekci národnost. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz řekněme například v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Rákosník i v jiných kategoriích (než národnost).