Kdo je to?
Kdo je to, byl Ťaman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ťaman? Lidé, národnost

Kdo je to Ťaman?

Co znamená a jaký je význam slova Ťaman?

Ťaman je hanlivé označení pro cizince z Vietnamu, popřípadě Číny. Vzniklo pravděpodobně zkomolením slova Číňan, napodobením jejich mateřštiny. Postupem času se označení Ťaman vžilo tak, že již není nadávkou, ale jen lehce hanlivým pojmenováním jedinců této národnosti.
Často se užívá v souvislosti s nižší kvalitou prodávaných výrobků.Kdo je to, byl Ťaman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ťaman? Lidé, národnost

Zaujalo vás slovo, termín Ťaman? Potom se podělte s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Adrenalin? Znáte pojem Cephalea? Vzpomněli byste si na význam slova Maltodextrin? Pamatujete si definici pojmu Feng shui?

Klíčová slova: popis, kdo je Ťaman?, co znamená, definice, popis, termín, význam, přesný výraz, kdo to je, etymologie, pojem, přesný význam, vysvětlení, synonymum, wiki

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Ťaman? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ťaman? Kdo to byl Ťaman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ťaman? Definice pojmu Ťaman se nachází v kategorii národnost. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít pojem, výraz, termín, heslo kupříkladu v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Ťaman i v jiných kategoriích (než národnost).