Kdo je to?
Kdo je to, byl Ťaman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ťaman? Lidé, národnost

Kdo je to Ťaman?

Co znamená a jaký je význam slova Ťaman?

Ťaman je hanlivé označení pro cizince z Vietnamu, popřípadě Číny. Vzniklo pravděpodobně zkomolením slova Číňan, napodobením jejich mateřštiny. Postupem času se označení Ťaman vžilo tak, že již není nadávkou, ale jen lehce hanlivým pojmenováním jedinců této národnosti.
Často se užívá v souvislosti s nižší kvalitou prodávaných výrobků.Kdo je to, byl Ťaman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ťaman? Lidé, národnost

Tento text (Ťaman) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Kondenzační kotel? Vzpomněli byste si na význam slova Štuková omítka? Znáte pojem Strach? Znáte pojem Aktivita?

Klíčová slova: přesný výraz, kdo to je, vysvětlení, původ slova, kdo je Ťaman?, význam slova, heslo, význam, přesný význam, popis, slovo, pojem, národnost, termín, co znamená

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Ťaman? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ťaman? Kdo to byl Ťaman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ťaman? Definice pojmu Ťaman je v sekci národnost. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v národnost.