Kdo je to?
Kdo je to Daniel Prokop? Životopis Daniel Prokop, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Daniel Prokop?

Kdo je to Daniel Prokop? Stručný životopis

Daniel Prokop je pracovníkem společnosti Median, zastává pozici analytika výzkumu veřejného mínění a výzkumu trhu. Je sociologem, který se zaměřuje především na sociální nerovnost, problematiku týkající se chudoby, rozbor volebních výzkumů, názory a postoje Čechů na politiku a změny žebříčku hodnot ve společnosti.
Práce Daniela Prokopa, konkrétně cyklus Úvod do praktické sociologie, byla v roce 2017 oceněn Novinářskou cenou.Kdo je to Daniel Prokop? Životopis Daniel Prokop, lidé, osobnosti z novináři

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Daniel Prokop s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Daniel Prokop

Datum narození: 1984

Víte, co je to Hybridní válka? Znáte pojem Mene tekel? Vzpomněli byste si na význam slova Copyright? Pamatujete si definici pojmu Halal?

Klíčová slova: popis, formulace, informace, přesný výraz, přesný význam, pojem, popis, heslo, definice, termín, původ slova, význam pojmu, význam, synonymum, kdo je Daniel Prokop?

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Daniel Prokop

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Daniel Prokop? Kdo to byl Daniel Prokop? Kdy se narodil Daniel Prokop? Daniel Prokop se nachází v sekci novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Daniel Prokop řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Prokop i v jiné kategorii než je novináři.