Kdo je to?
Kdo je to Ivan Brezina? Životopis Ivan Brezina, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Ivan Brezina?

Kdo je to Ivan Brezina? Stručný životopis

Ivan Brezina je žurnalista a publicista, který se orientuje zvláště na téma environmentalizmu. Tuto ideologii často kritizuje. Sám je absolventem oborů systematická biologie a ekologie a také publicistiky se specializací na kulturu. Pracoval jako redaktor pro Reflex a Lidové noviny, později spolupracoval s časopisy zaměřenými na literaturu. Jako reportér se uplatnil i v televizi – pořady Na vlastní oči a Fakta. Stal se redaktorem časopisů Maxim, Outdoor, Mladé fronty Dnes a některých webových magazínů.
Ivan Brezina se i nadále věnuje ekologické tématice a cestování a natáčí televizní reportáže.Kdo je to Ivan Brezina? Životopis Ivan Brezina, lidé, osobnosti z novináři

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Ivan Brezina sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Ivan Brezina

Datum narození: září 1967

Víte, co je to ASAP? Znáte pojem Bajka? Vzpomněli byste si na význam slova Kurkuma? Pamatujete si definici pojmu Salajka?

Klíčová slova: wiki, kdo to je, definice, význam, informace, význam pojmu, slovo, význam slova, vysvětlení, termín, pojem, novináři, heslo, popis, synonymum

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Životopis, kdo je Ivan Brezina? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ivan Brezina? Kdo to byl Ivan Brezina? Kdy se narodil Ivan Brezina? Ivan Brezina se nachází v kategorii novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Ivan Brezina dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Brezina i v jiné kategorii než je novináři.