Kdo je to?
Kdo je to Ivan Brezina? Životopis Ivan Brezina, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Ivan Brezina?

Kdo je to Ivan Brezina? Stručný životopis

Ivan Brezina je žurnalista a publicista, který se orientuje zvláště na téma environmentalizmu. Tuto ideologii často kritizuje. Sám je absolventem oborů systematická biologie a ekologie a také publicistiky se specializací na kulturu. Pracoval jako redaktor pro Reflex a Lidové noviny, později spolupracoval s časopisy zaměřenými na literaturu. Jako reportér se uplatnil i v televizi – pořady Na vlastní oči a Fakta. Stal se redaktorem časopisů Maxim, Outdoor, Mladé fronty Dnes a některých webových magazínů.
Ivan Brezina se i nadále věnuje ekologické tématice a cestování a natáčí televizní reportáže.Kdo je to Ivan Brezina? Životopis Ivan Brezina, lidé, osobnosti z novináři

Tento text (Ivan Brezina) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Ivan Brezina

Datum narození: září 1967

Víte, co je to Elipsoid? Vzpomněli byste si na význam slova Tuřín? Pamatujete si definici pojmu Struma? Znáte pojem Okluzor?

Klíčová slova: Ivan Brezina, kdo to je, wiki, definice, slovo, co je to Ivan Brezina?, popis, původ slova, termín, popis, heslo, přesný význam, pojem, kdo je Ivan Brezina?, význam slova

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Ivan Brezina? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ivan Brezina? Kdo to byl Ivan Brezina? Kdy se narodil Ivan Brezina? Ivan Brezina je v sekci novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Ivan Brezina kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Brezina i v jiné kategorii než je novináři.