Kdo je to?
Kdo je to Ivan Brezina? Životopis Ivan Brezina, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Ivan Brezina?

Kdo je to Ivan Brezina? Stručný životopis

Ivan Brezina je žurnalista a publicista, který se orientuje zvláště na téma environmentalizmu. Tuto ideologii často kritizuje. Sám je absolventem oborů systematická biologie a ekologie a také publicistiky se specializací na kulturu. Pracoval jako redaktor pro Reflex a Lidové noviny, později spolupracoval s časopisy zaměřenými na literaturu. Jako reportér se uplatnil i v televizi – pořady Na vlastní oči a Fakta. Stal se redaktorem časopisů Maxim, Outdoor, Mladé fronty Dnes a některých webových magazínů.
Ivan Brezina se i nadále věnuje ekologické tématice a cestování a natáčí televizní reportáže.Kdo je to Ivan Brezina? Životopis Ivan Brezina, lidé, osobnosti z novináři

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ivan Brezina s blízkými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Ivan Brezina

Datum narození: září 1967

Víte, co je to ASAP? Znáte pojem Bajka? Vzpomněli byste si na význam slova Kurkuma? Pamatujete si definici pojmu Salajka?

Klíčová slova: formulace, pojem, etymologie, novináři, heslo, význam, kdo je Ivan Brezina?, popis, co je to Ivan Brezina?, termín, kdo to je, co znamená, význam slova, synonymum, Ivan Brezina

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Ivan Brezina?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ivan Brezina? Kdo to byl Ivan Brezina? Kdy se narodil Ivan Brezina? Ivan Brezina patří do sekce novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Ivan Brezina dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Brezina i v jiné kategorii než je novináři.