Kdo je to?
Kdo byl Ján Kuciak? Životopis Ján Kuciak, slavní lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Ján Kuciak?

Kdo to byl Ján Kuciak? Stručný životopis

Ján Kuciak byl slovenský žurnalista a investigativní reportér. Působil také jako analytik a vysokoškolský učitel. Psal pro deník Hospodářské noviny a také pro server Aktuality.sk. Zaměřil se na problematiku daňových podvodů, zkoumal různá podezření, která se dotkla i vládní strany premiéra Fica. Zkoumal také podnikání firem podezřelých z podvodů s dotacemi. Jeden z šetřených podnikatelů, Marián Kočner, Jánu Kuciakovi dokonce vyhrožoval.
Kuciak se zabýval také působením italské mafie na Slovensku a jejím propojením na politiky. V únoru 2018 byl Ján Kuciak i se svou snoubenkou Martinou Kušnírovou zavražděn.Kdo byl Ján Kuciak? Životopis Ján Kuciak, slavní lidé, osobnosti z novináři

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Ján Kuciak? s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Ján Kuciak

Národnost: slovenská
Datum narození: 17. května 1990
Místo narození: Štiavnik
Datum úmrtí: 21. února 2018

Znáte pojem Omeprazol? Víte, co je to Occamova břitva? Víte, co je to Rešerše? Pamatujete si definici pojmu Odvěsna?

Klíčová slova: kdo to je, význam, popis, Ján Kuciak, synonymum, slovo, význam pojmu, kdo je Ján Kuciak?, formulace, termín, etymologie, význam slova, definice, pojem, novináři

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Ján Kuciak? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ján Kuciak? Kdo to byl Ján Kuciak? Kdy se narodil Ján Kuciak? Kde se narodil Ján Kuciak? Kdy zemřel Ján Kuciak? Ján Kuciak je v sekci novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Ján Kuciak kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ján Kuciak i v jiné kategorii než je novináři.