Kdo je to?
Kdo je to Jana Bobošíková? Životopis Jana Bobošíková, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jana Bobošíková?

Kdo je to Jana Bobošíková? Stručný životopis

Jana Bobošíková je členka Nezařazených poslanců, která působí jako poslankyně Evropského parlamentu za Českou republiku. Je nejen političkou, ale působila také jako redaktorka a moderátorka.
Jana Bobošíková je absolventkou VŠ ekonomické, věnovala se práci v médiích pro Český rozhlas, Českou televizi, TV Nova a publikovala své články v různých novinách i časopisech. V roce 2008 neúspěšně kandidovala na prezidentku České republiky.Kdo je to Jana Bobošíková? Životopis Jana Bobošíková, lidé, osobnosti z novináři

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jana Bobošíková? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Jana Bobošíková

Národnost: česká
Datum narození: 29. srpna 1964

Víte, co je to Indiánský běh? Znáte pojem Atom? Vzpomněli byste si na význam slova Purin? Pamatujete si definici pojmu Roaming?

Klíčová slova: wiki, původ slova, slovo, kdo je Jana Bobošíková?, co je to Jana Bobošíková?, popis, synonymum, pojem, význam slova, heslo, Jana Bobošíková, etymologie, novináři, termín, vysvětlení

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jana Bobošíková

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jana Bobošíková? Kdo to byl Jana Bobošíková? Kdy se narodil Jana Bobošíková? Jana Bobošíková je v kategorii novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Jana Bobošíková dejme tomu např. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jana Bobošíková i v jiné kategorii než je novináři.