Kdo je to?
Kdo je to Jana Bobošíková? Životopis Jana Bobošíková, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jana Bobošíková?

Kdo je to Jana Bobošíková? Stručný životopis

Jana Bobošíková je členka Nezařazených poslanců, která působí jako poslankyně Evropského parlamentu za Českou republiku. Je nejen političkou, ale působila také jako redaktorka a moderátorka.
Jana Bobošíková je absolventkou VŠ ekonomické, věnovala se práci v médiích pro Český rozhlas, Českou televizi, TV Nova a publikovala své články v různých novinách i časopisech. V roce 2008 neúspěšně kandidovala na prezidentku České republiky.Kdo je to Jana Bobošíková? Životopis Jana Bobošíková, lidé, osobnosti z novináři

Líbí se stručný životopis s osobou Jana Bobošíková? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Jana Bobošíková

Národnost: česká
Datum narození: 29. srpna 1964

Pamatujete si definici pojmu Čtyřstěn? Víte, co je to Masopust? Vzpomněli byste si na význam slova Prevenar 13? Pamatujete si definici pojmu Variabilní symbol?

Klíčová slova: co je to Jana Bobošíková?, přesný výraz, vysvětlení, pojem, etymologie, kdo to je, termín, význam, přesný význam, původ slova, popis, význam pojmu, Jana Bobošíková, co znamená, slovo

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Jana Bobošíková? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jana Bobošíková? Kdo to byl Jana Bobošíková? Kdy se narodil Jana Bobošíková? Jana Bobošíková je v sekci novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Jana Bobošíková třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jana Bobošíková i v jiné kategorii než je novináři.