Kdo je to?
Kdo je to Janek Kroupa? Životopis Janek Kroupa, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Janek Kroupa?

Kdo je to Janek Kroupa? Stručný životopis

Janek Kroupa je český novinář, specializující se na investigativní žurnalistiku. Je blízkým spolupracovníkem dalšího známého investigativního žurnalisty Josefa Klímy, s nímž také v reportážích vystupuje. Své reportáže uváděl v TV Nova a v České televizi, nyní je investigativním reportérem Českého rozhlasu.
Janek Kroupa publikuje také v deníku MF Dnes. Jeho práce byla oceněna například cenou Elsa, Novinářskou křepelkou nebo cenou vysokého komisaře OSN za reportáže z oblastí postižených válečnými konflikty.Kdo je to Janek Kroupa? Životopis Janek Kroupa, lidé, osobnosti z novináři

Zaujala vás biografie osobnosti Janek Kroupa? Potom se podělte s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Janek Kroupa

Národnost: česká
Datum narození: 23. června 1974
Místo narození: Praha

Víte, co je to Celé číslo? Znáte pojem Bit? Vzpomněli byste si na význam slova Špalda? Pamatujete si definici pojmu Želírovací cukr?

Klíčová slova: formulace, synonymum, popis, definice, kdo je Janek Kroupa?, heslo, wiki, přesný význam, pojem, význam, co znamená, popis, Janek Kroupa, vysvětlení, termín

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Janek Kroupa? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Janek Kroupa? Kdo to byl Janek Kroupa? Kdy se narodil Janek Kroupa? Kde se narodil Janek Kroupa? Janek Kroupa se nachází v kategorii novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Janek Kroupa třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Janek Kroupa i v jiné kategorii než je novináři.