Kdo je to?
Kdo je to Janek Kroupa? Životopis Janek Kroupa, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Janek Kroupa?

Kdo je to Janek Kroupa? Stručný životopis

Janek Kroupa je český novinář, specializující se na investigativní žurnalistiku. Je blízkým spolupracovníkem dalšího známého investigativního žurnalisty Josefa Klímy, s nímž také v reportážích vystupuje. Své reportáže uváděl v TV Nova a v České televizi, nyní je investigativním reportérem Českého rozhlasu.
Janek Kroupa publikuje také v deníku MF Dnes. Jeho práce byla oceněna například cenou Elsa, Novinářskou křepelkou nebo cenou vysokého komisaře OSN za reportáže z oblastí postižených válečnými konflikty.Kdo je to Janek Kroupa? Životopis Janek Kroupa, lidé, osobnosti z novináři

Tento text (Janek Kroupa) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Janek Kroupa

Národnost: česká
Datum narození: 23. června 1974
Místo narození: Praha

Vzpomněli byste si na význam slova Acylpyrin? Vzpomněli byste si na význam slova Cynismus? Znáte pojem Jet lag? Znáte pojem Příroda?

Klíčová slova: vysvětlení, co znamená, heslo, termín, etymologie, formulace, přesný výraz, synonymum, kdo to je, informace, slovo, popis, co je to Janek Kroupa?, přesný význam, původ slova

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Janek Kroupa?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Janek Kroupa? Kdo to byl Janek Kroupa? Kdy se narodil Janek Kroupa? Kde se narodil Janek Kroupa? Janek Kroupa je v kategorii novináři. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Janek Kroupa například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Janek Kroupa i v jiné kategorii než je novináři.