Kdo je to?
Kdo je to Jolana Voldánová? Životopis Jolana Voldánová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jolana Voldánová?

Kdo je to Jolana Voldánová? Stručný životopis

Jolana Voldánová je známá česká moderátorka. Věnuje se práci výhradně v rozhlase a televizi. Po gymnáziu chtěla studovat na DAMU, ale u zkoušek nebyla úspěšná. Začala pracovat v rozhlase, později pak v České televizi. Zde byla moderátorkou událostí. Po odchodu z České televize nastoupila do Českého rozhlasu Pardubice, kde si do vlastní show Rande s Jolanou zve zajímavé osobnosti z této oblasti. Moderuje také pořad Je jaká je na Českém rozhlasu Dvojka a se známými osobnostmi hovoří v pořadu Kafe s Jolanou na serveru Aktuálně.cz.
Jolana Voldánová ztvárnila i menší filmové a seriálové role.Kdo je to Jolana Voldánová? Životopis Jolana Voldánová, lidé, osobnosti z novináři

Líbí se stručný životopis s osobou Jolana Voldánová? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Jolana Voldánová

Národnost: česká
Datum narození: 12. ledna 1969
Místo narození: Pardubice

Pamatujete si definici pojmu Cash flow? Víte, co je to Dekadence? Vzpomněli byste si na význam slova Erdomed? Pamatujete si definici pojmu Tantra?

Klíčová slova: původ slova, Jolana Voldánová, etymologie, kdo to je, přesný význam, heslo, synonymum, informace, význam pojmu, formulace, slovo, co znamená, pojem, novináři, kdo je Jolana Voldánová?

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jolana Voldánová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jolana Voldánová? Kdo to byl Jolana Voldánová? Kdy se narodil Jolana Voldánová? Kde se narodil Jolana Voldánová? Jolana Voldánová je v kategorii novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Jolana Voldánová dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jolana Voldánová i v jiné kategorii než je novináři.