Kdo je to?
Kdo je to Jolana Voldánová? Životopis Jolana Voldánová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jolana Voldánová?

Kdo je to Jolana Voldánová? Stručný životopis

Jolana Voldánová je známá česká moderátorka. Věnuje se práci výhradně v rozhlase a televizi. Po gymnáziu chtěla studovat na DAMU, ale u zkoušek nebyla úspěšná. Začala pracovat v rozhlase, později pak v České televizi. Zde byla moderátorkou událostí. Po odchodu z České televize nastoupila do Českého rozhlasu Pardubice, kde si do vlastní show Rande s Jolanou zve zajímavé osobnosti z této oblasti. Moderuje také pořad Je jaká je na Českém rozhlasu Dvojka a se známými osobnostmi hovoří v pořadu Kafe s Jolanou na serveru Aktuálně.cz.
Jolana Voldánová ztvárnila i menší filmové a seriálové role.Kdo je to Jolana Voldánová? Životopis Jolana Voldánová, lidé, osobnosti z novináři

Popis osobnosti Jolana Voldánová můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Jolana Voldánová

Národnost: česká
Datum narození: 12. ledna 1969
Místo narození: Pardubice

Pamatujete si definici pojmu Cash flow? Pamatujete si definici pojmu Facepalm? Vzpomněli byste si na význam slova Erdomed? Vzpomněli byste si na význam slova Lazura?

Klíčová slova: informace, formulace, pojem, definice, význam, význam pojmu, popis, Jolana Voldánová, termín, kdo to je, vysvětlení, význam slova, synonymum, heslo, slovo

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Jolana Voldánová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jolana Voldánová? Kdo to byl Jolana Voldánová? Kdy se narodil Jolana Voldánová? Kde se narodil Jolana Voldánová? Jolana Voldánová patří do sekce novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jolana Voldánová třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jolana Voldánová i v jiné kategorii než je novináři.