Kdo je to?
Kdo je to Josef Klíma? Životopis Josef Klíma, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Josef Klíma?

Kdo je to Josef Klíma? Stručný životopis

Josef Klíma je populární český žurnalista, spisovatel a reportér. Zaměřuje se především na investigativní žurnalistiku. Je spoluzakladatelem týdeníku Reflex a televizních pořadů Soukromá dramata, Na vlastní oči a Očima Josefa Klímy. Je autorem na 400 reportáží. V Lidových novinách psal sloupky do rubriky Poslední slovo.
Josef Klíma získal více novinářských cen, jako je Cena Ferdinanda Peroutky, Cena Jana Beneše nebo ceny TýTý. Píše také texty a hudbu, sám i koncertuje a přednáší na besedách pro mládež.Kdo je to Josef Klíma? Životopis Josef Klíma, lidé, osobnosti z novináři

Líbí se stručný životopis s osobou Josef Klíma? Pak se podělte s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Josef Klíma

Národnost: česká
Datum narození: 19. března 1951

Víte, co je to Exkoriace? Víte, co je to DPD? Pamatujete si definici pojmu Spirometrie? Pamatujete si definici pojmu Filozofie?

Klíčová slova: význam, slovo, význam slova, wiki, popis, kdo to je, pojem, význam pojmu, informace, synonymum, kdo je Josef Klíma?, vysvětlení, popis, etymologie, definice

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Josef Klíma?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Josef Klíma? Kdo to byl Josef Klíma? Kdy se narodil Josef Klíma? Josef Klíma je v kategorii novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Josef Klíma řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Klíma i v jiné kategorii než je novináři.