Kdo je to?
Kdo je to Karel Voříšek? Životopis Karel Voříšek, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Karel Voříšek?

Kdo je to Karel Voříšek? Stručný životopis

Karel Voříšek je moderátor a autor knih. Moderuje zpravodajství především v televizi, v TV Nova a později na FTV Prima. Je absolventem FF UK. Již za studia se aktivně zapojil v KSČ. Začínal jako programový hlasatel, později působil jako redaktor.
Velmi úspěšný byl Karel Voříšek jako moderátor hlavního zpravodajství na TV Nova. Tato práce mu vynesla několik cen TýTý. Je autorem zatím tří knih.Kdo je to Karel Voříšek? Životopis Karel Voříšek, lidé, osobnosti z novináři

Popis osobnosti Karel Voříšek můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Karel Voříšek

Národnost: česká
Datum narození: 12. října 1963
Místo narození: Slaný

Pamatujete si definici pojmu Globální oteplování? Pamatujete si definici pojmu Veřejná služba? Vzpomněli byste si na význam slova Heliograf? Vzpomněli byste si na význam slova Science fiction?

Klíčová slova: význam, Karel Voříšek, přesný význam, informace, pojem, co je to Karel Voříšek?, význam pojmu, přesný výraz, význam slova, původ slova, slovo, termín, vysvětlení, kdo je Karel Voříšek?, definice

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Karel Voříšek

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Karel Voříšek? Kdo to byl Karel Voříšek? Kdy se narodil Karel Voříšek? Kde se narodil Karel Voříšek? Karel Voříšek se nachází v sekci novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Karel Voříšek dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Voříšek i v jiné kategorii než je novináři.