Kdo je to?
Kdo je to Martin Fendrych? Životopis Martin Fendrych, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Martin Fendrych?

Kdo je to Martin Fendrych? Stručný životopis

Martin Fendrych je bývalý politik a současný český spisovatel a také novinář. Po studiu na gymnáziu začal studia na VŠ, studium však nedokončil. Až do roku 1989 se živil jako nekvalifikovaný pracovník. Po této době vstoupil do politiky a vykonával funkci náměstka ministra vnitra.
Později působil jako redaktor respektu a v tomto týdeníku se nakrátko stal i šéfredaktorem. V současnosti je možné setkat se s Martinem Fendrychem jako komentátorem deníku Insider a Aktuálně.cz.Kdo je to Martin Fendrych? Životopis Martin Fendrych, lidé, osobnosti z novináři

Líbí se stručný životopis s osobou Martin Fendrych? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Martin Fendrych

Národnost: česká
Datum narození: 10. ledna 1957
Místo narození: Praha

Pamatujete si definici pojmu GPRS? Víte, co je to Marketing? Vzpomněli byste si na význam slova Termínovaný vklad? Pamatujete si definici pojmu Nemoc?

Klíčová slova: informace, kdo to je, přesný význam, novináři, etymologie, definice, přesný výraz, termín, Martin Fendrych, wiki, původ slova, co je to Martin Fendrych?, slovo, význam pojmu, popis

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Martin Fendrych

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Martin Fendrych? Kdo to byl Martin Fendrych? Kdy se narodil Martin Fendrych? Kde se narodil Martin Fendrych? Martin Fendrych je v kategorii novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Martin Fendrych např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Fendrych i v jiné kategorii než je novináři.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.