Kdo je to?
Kdo je to Michal Kubal? Životopis Michal Kubal, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Michal Kubal?

Kdo je to Michal Kubal? Stručný životopis

Michal Kubal je moderátor, žurnalista a reportér. Byl také zahraničním zpravodajem ČT v USA. Působí jako vedoucí zahraniční redakce České televize a je moderátorem pořadu Události.
Michal Kubal absolvoval studium na Fakultě sociálních věd UK a v průběhu svého působení v zahraničí se stal na krátkou dobu obětí únosu v Iráku. Jeho činnost byla oceněna Novinářskou křepelkou a Cenou Ferdinanda Peroutky.Kdo je to Michal Kubal? Životopis Michal Kubal, lidé, osobnosti z novináři

Sdílejte tuto stránku s osobností Michal Kubal s přáteli a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Michal Kubal

Národnost: česká
Datum narození: 12. října 1976
Místo narození: Stod

Víte, co je to Cenný papír? Znáte pojem Blog? Vzpomněli byste si na význam slova Kapari? Pamatujete si definici pojmu Cílová častka?

Klíčová slova: definice, význam, vysvětlení, kdo je Michal Kubal?, etymologie, formulace, co je to Michal Kubal?, synonymum, přesný výraz, wiki, slovo, význam slova, co znamená, heslo, význam pojmu

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Michal Kubal

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Michal Kubal? Kdo to byl Michal Kubal? Kdy se narodil Michal Kubal? Kde se narodil Michal Kubal? Michal Kubal je v kategorii novináři. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Michal Kubal řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michal Kubal i v jiné kategorii než je novináři.