Kdo je to?
Kdo je to Michal Kubal? Životopis Michal Kubal, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Michal Kubal?

Kdo je to Michal Kubal? Stručný životopis

Michal Kubal je moderátor, žurnalista a reportér. Byl také zahraničním zpravodajem ČT v USA. Působí jako vedoucí zahraniční redakce České televize a je moderátorem pořadu Události.
Michal Kubal absolvoval studium na Fakultě sociálních věd UK a v průběhu svého působení v zahraničí se stal na krátkou dobu obětí únosu v Iráku. Jeho činnost byla oceněna Novinářskou křepelkou a Cenou Ferdinanda Peroutky.Kdo je to Michal Kubal? Životopis Michal Kubal, lidé, osobnosti z novináři

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Michal Kubal? s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Michal Kubal

Národnost: česká
Datum narození: 12. října 1976
Místo narození: Stod

Pamatujete si definici pojmu Alergie? Víte, co je to Elektromagnetická indukce? Vzpomněli byste si na význam slova Multiplex? Pamatujete si definici pojmu Dermatitida?

Klíčová slova: termín, význam slova, etymologie, kdo je Michal Kubal?, původ slova, co znamená, Michal Kubal, heslo, definice, přesný výraz, přesný význam, popis, popis, kdo to je, novináři

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Michal Kubal?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Michal Kubal? Kdo to byl Michal Kubal? Kdy se narodil Michal Kubal? Kde se narodil Michal Kubal? Michal Kubal je v kategorii novináři. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Michal Kubal třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michal Kubal i v jiné kategorii než je novináři.