Kdo je to?
Kdo je to Nora Fridrichová? Životopis Nora Fridrichová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Nora Fridrichová?

Kdo je to Nora Fridrichová? Stručný životopis

Nora Fridrichová je televizní moderátorka, reportérka a žurnalistka. Je absolventkou oboru žurnalistika na UK a své studium ještě doplnila na Londýnské univerzitě. Poté začala pracovat v televizi, nejdříve v TV Nova, později v České televizi. Zde spolumoderuje pořad Tah dámou a tvoří publicistický pořad 168 hodin.
Nora Fridrichová je nositelkou ocenění Novinářská křepelka.Kdo je to Nora Fridrichová? Životopis Nora Fridrichová, lidé, osobnosti z novináři

Líbí se stručný životopis s osobou Nora Fridrichová? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Nora Fridrichová

Národnost: česká
Datum narození: 13. září 1977
Místo narození: Pardubice

Víte, co je to Suchý beton? Znáte pojem Bios? Vzpomněli byste si na význam slova Konifery? Pamatujete si definici pojmu Chalífát?

Klíčová slova: heslo, význam pojmu, etymologie, význam, formulace, kdo je Nora Fridrichová?, původ slova, popis, co znamená, vysvětlení, přesný význam, přesný výraz, Nora Fridrichová, definice, slovo

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Nora Fridrichová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Nora Fridrichová? Kdo to byl Nora Fridrichová? Kdy se narodil Nora Fridrichová? Kde se narodil Nora Fridrichová? Nora Fridrichová je v kategorii novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Nora Fridrichová dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nora Fridrichová i v jiné kategorii než je novináři.