Kdo je to?
Kdo je to Nora Fridrichová? Životopis Nora Fridrichová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Nora Fridrichová?

Kdo je to Nora Fridrichová? Stručný životopis

Nora Fridrichová je televizní moderátorka, reportérka a žurnalistka. Je absolventkou oboru žurnalistika na UK a své studium ještě doplnila na Londýnské univerzitě. Poté začala pracovat v televizi, nejdříve v TV Nova, později v České televizi. Zde spolumoderuje pořad Tah dámou a tvoří publicistický pořad 168 hodin.
Nora Fridrichová je nositelkou ocenění Novinářská křepelka.Kdo je to Nora Fridrichová? Životopis Nora Fridrichová, lidé, osobnosti z novináři

Sdílejte tuto stránku s osobností Nora Fridrichová s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Nora Fridrichová

Národnost: česká
Datum narození: 13. září 1977
Místo narození: Pardubice

Víte, co je to Suchý beton? Znáte pojem Bios? Vzpomněli byste si na význam slova Konifery? Pamatujete si definici pojmu Chalífát?

Klíčová slova: původ slova, význam slova, popis, popis, kdo to je, slovo, synonymum, wiki, Nora Fridrichová, přesný výraz, kdo je Nora Fridrichová?, formulace, etymologie, heslo, co znamená

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Nora Fridrichová

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Nora Fridrichová? Kdo to byl Nora Fridrichová? Kdy se narodil Nora Fridrichová? Kde se narodil Nora Fridrichová? Nora Fridrichová je v kategorii novináři. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Nora Fridrichová dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nora Fridrichová i v jiné kategorii než je novináři.