Kdo je to?
Kdo je to Oldřich Rambousek? Životopis Oldřich Rambousek, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Oldřich Rambousek?

Kdo je to Oldřich Rambousek? Stručný životopis

Oldřich Rambousek je publicista a redaktor Svobodných novin, přispívá do více internetových novin a fór. Ve svých článcích se Oldřich Rambousek zaměřuje na aktuální události v České republice, které analyzuje a komentuje. K jeho nejčastějším komentovaným a rozebíraným záležitostem patří ekonomické a politické dění.Kdo je to Oldřich Rambousek? Životopis Oldřich Rambousek, lidé, osobnosti z novináři

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Oldřich Rambousek sdílet s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Oldřich Rambousek

Národnost: česká

Víte, co je to Konvektomat? Pamatujete si definici pojmu Koncese? Pamatujete si definici pojmu Sčítanec? Vzpomněli byste si na význam slova Franchising?

Klíčová slova: vysvětlení, formulace, význam, novináři, termín, informace, popis, původ slova, přesný výraz, význam slova, synonymum, Oldřich Rambousek, popis, kdo je Oldřich Rambousek?, definice

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Oldřich Rambousek?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Oldřich Rambousek? Kdo to byl Oldřich Rambousek? Oldřich Rambousek patří do sekce novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Oldřich Rambousek dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Oldřich Rambousek i v jiné kategorii než je novináři.