Kdo je to?
Kdo je to Sofie Chrtková? Životopis Sofie Chrtková, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Sofie Chrtková?

Kdo je to Sofie Chrtková? Stručný životopis

Sofie Chrtková je novinářka a blogerka. Své blogy a články uveřejňuje na webu vasevec.cz nebo na parlamentnilisty.cz i jinde.Kdo je to Sofie Chrtková? Životopis Sofie Chrtková, lidé, osobnosti z novináři

Popis osobnosti Sofie Chrtková můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Sofie Chrtková

Národnost: česká

Víte, co je to Harlem shake? Pamatujete si definici pojmu EPC? Pamatujete si definici pojmu Absolutismus? Vzpomněli byste si na význam slova Erb?

Klíčová slova: informace, wiki, co znamená, kdo je Sofie Chrtková?, přesný význam, formulace, pojem, termín, význam, přesný výraz, popis, synonymum, etymologie, definice, původ slova

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Sofie Chrtková

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Sofie Chrtková? Kdo to byl Sofie Chrtková? Sofie Chrtková se nachází v sekci novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Sofie Chrtková dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sofie Chrtková i v jiné kategorii než je novináři.

Znáte pojem plugin nebo chipset?