Kdo je to?
Kdo je to Tereza Spencerová? Životopis Tereza Spencerová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Tereza Spencerová?

Kdo je to Tereza Spencerová? Stručný životopis

Tereza Spencerová je česká novinářka, která publikuje spíše na internetu než v tisku. Nejvíce známá je ale kvůli své transsexualitě, protože podstoupila změnu pohlaví z mužského na ženské a napsala o tom knihu.Kdo je to Tereza Spencerová? Životopis Tereza Spencerová, lidé, osobnosti z novináři

Líbí se stručný životopis s osobou Tereza Spencerová? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Tereza Spencerová

Národnost: česká
Datum narození: 1965

Víte, co je to Alibismus? Víte, co je to Laryngitida? Pamatujete si definici pojmu RPSN? Pamatujete si definici pojmu Idyla?

Klíčová slova: heslo, význam, formulace, přesný význam, význam slova, pojem, význam pojmu, co je to Tereza Spencerová?, wiki, přesný výraz, slovo, etymologie, co znamená, informace, vysvětlení

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Tereza Spencerová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tereza Spencerová? Kdo to byl Tereza Spencerová? Kdy se narodil Tereza Spencerová? Tereza Spencerová je v kategorii novináři. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Tereza Spencerová například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Spencerová i v jiné kategorii než je novináři.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.