Kdo je to?
Kdo je to Tereza Spencerová? Životopis Tereza Spencerová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Tereza Spencerová?

Kdo je to Tereza Spencerová? Stručný životopis

Tereza Spencerová je česká novinářka, která publikuje spíše na internetu než v tisku. Nejvíce známá je ale kvůli své transsexualitě, protože podstoupila změnu pohlaví z mužského na ženské a napsala o tom knihu.Kdo je to Tereza Spencerová? Životopis Tereza Spencerová, lidé, osobnosti z novináři

Sdílejte tuto stránku s osobností Tereza Spencerová s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Tereza Spencerová

Národnost: česká
Datum narození: 1965

Víte, co je to Alibismus? Vzpomněli byste si na význam slova Tajga? Pamatujete si definici pojmu RPSN? Znáte pojem Terina?

Klíčová slova: vysvětlení, formulace, význam, kdo je Tereza Spencerová?, slovo, novináři, informace, co je to Tereza Spencerová?, význam pojmu, přesný výraz, pojem, původ slova, význam slova, definice, Tereza Spencerová

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Tereza Spencerová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Tereza Spencerová? Kdo to byl Tereza Spencerová? Kdy se narodil Tereza Spencerová? Tereza Spencerová je v sekci novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Tereza Spencerová dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Spencerová i v jiné kategorii než je novináři.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.