Kdo je to?
Kdo je to Tereza Spencerová? Životopis Tereza Spencerová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Tereza Spencerová?

Kdo je to Tereza Spencerová? Stručný životopis

Tereza Spencerová je česká novinářka, která publikuje spíše na internetu než v tisku. Nejvíce známá je ale kvůli své transsexualitě, protože podstoupila změnu pohlaví z mužského na ženské a napsala o tom knihu.Kdo je to Tereza Spencerová? Životopis Tereza Spencerová, lidé, osobnosti z novináři

Zaujala vás biografie osobnosti Tereza Spencerová? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Tereza Spencerová

Národnost: česká
Datum narození: 1965

Víte, co je to Alibismus? Znáte pojem Cider? Pamatujete si definici pojmu RPSN? Víte, co je to Šelak?

Klíčová slova: slovo, Tereza Spencerová, kdo je Tereza Spencerová?, synonymum, informace, přesný výraz, kdo to je, přesný význam, heslo, význam slova, etymologie, definice, význam, novináři, co je to Tereza Spencerová?

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tereza Spencerová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Tereza Spencerová? Kdo to byl Tereza Spencerová? Kdy se narodil Tereza Spencerová? Tereza Spencerová se nachází v sekci novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Tereza Spencerová např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Spencerová i v jiné kategorii než je novináři.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.