Kdo je to?
Kdo je to Tereza Spencerová? Životopis Tereza Spencerová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Tereza Spencerová?

Kdo je to Tereza Spencerová? Stručný životopis

Tereza Spencerová je česká novinářka, která publikuje spíše na internetu než v tisku. Nejvíce známá je ale kvůli své transsexualitě, protože podstoupila změnu pohlaví z mužského na ženské a napsala o tom knihu.Kdo je to Tereza Spencerová? Životopis Tereza Spencerová, lidé, osobnosti z novináři

Zaujala vás biografie osobnosti Tereza Spencerová? Potom se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Tereza Spencerová

Národnost: česká
Datum narození: 1965

Víte, co je to Kyberšikana? Znáte pojem EBITDA? Vzpomněli byste si na význam slova Sublimace? Pamatujete si definici pojmu Zirkon?

Klíčová slova: slovo, heslo, význam pojmu, synonymum, popis, termín, co znamená, etymologie, definice, co je to Tereza Spencerová?, přesný význam, wiki, pojem, přesný výraz, informace

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Tereza Spencerová? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tereza Spencerová? Kdo to byl Tereza Spencerová? Kdy se narodil Tereza Spencerová? Tereza Spencerová se nachází v kategorii novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Tereza Spencerová dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Spencerová i v jiné kategorii než je novináři.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.