Kdo je to?
Kdo byl Antonín Zápotocký? Životopis Antonín Zápotocký, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Antonín Zápotocký?

Kdo to byl Antonín Zápotocký? Stručný životopis

Antonín Zápotocký byl druhým československým komunistickým prezidentem po Klementu Gottwaldovi. Zápotocký byl původní profesí kameník. Od mládí byl členem komunistické strany a odborovým předákem. Později se stal premiérem a prezidentem. Během jeho funkčního období proběhla v roce 1953 kontroverzní měnová reforma.Kdo byl Antonín Zápotocký? Životopis Antonín Zápotocký, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Líbí se stručný životopis s osobou Antonín Zápotocký? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Antonín Zápotocký

Národnost: česká
Datum narození: 19.12.1884
Místo narození: Zákolany
Datum úmrtí: 13.11.1957

Víte, co je to Hypomanie? Znáte pojem Sepse? Vzpomněli byste si na význam slova EEG? Pamatujete si definici pojmu Hypotéka?

Klíčová slova: přesný výraz, co je to Antonín Zápotocký?, etymologie, informace, kdo je Antonín Zápotocký?, definice, vysvětlení, význam, popis, termín, přesný význam, pojem, slovo, co znamená, Antonín Zápotocký

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Antonín Zápotocký? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Antonín Zápotocký? Kdo to byl Antonín Zápotocký? Kdy se narodil Antonín Zápotocký? Kde se narodil Antonín Zápotocký? Kdy zemřel Antonín Zápotocký? Antonín Zápotocký je v sekci panovníci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Antonín Zápotocký třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Antonín Zápotocký i v jiné kategorii než je panovníci.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.