Kdo je to?
Kdo je to Barack Obama? Životopis Barack Obama, lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Barack Obama?

Kdo je to Barack Obama? Stručný životopis

Barack Obama (celým jménem Barack Hussein Obama) byl 44. prezident Spojených států. Prezidentem byl poprvé zvolen v roce 2008, podruhé v roce 2012. Stal se prvním Afroameričanem v prezidentském úřadě. Kandidoval za Demokratickou stranu. Před tím, než byl zvolen prezidentem, působil jako senátor ve státě Illinois. V říjnu 2009 obdržel Nobelovu cenu za mír.



Kdo je to Barack Obama? Životopis Barack Obama, lidé, osobnosti z panovníci

Sdílejte tuto stránku s osobností Barack Obama s blízkými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Barack Obama

Národnost: americká (Spojené státy)
Datum narození: 4.8.1961
Místo narození: Honolulu, Havaj, USA

Víte, co je to Počasí? Znáte pojem Dokovací stanice? Vzpomněli byste si na význam slova Creme fraiche? Pamatujete si definici pojmu Heliograf?

Klíčová slova: termín, slovo, původ slova, co je to Barack Obama?, Barack Obama, etymologie, význam slova, definice, popis, co znamená, heslo, synonymum, popis, význam pojmu, wiki

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Barack Obama? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Barack Obama? Kdo to byl Barack Obama? Kdy se narodil Barack Obama? Kde se narodil Barack Obama? Barack Obama je v sekci panovníci. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Barack Obama třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barack Obama i v jiné kategorii než je panovníci.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?