Kdo je to?
Kdo je to, byl Císař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Císař? Lidé, panovníci

Kdo je to Císař?

Jaký je význam slova Císař? Co to znamená?

Císař je nositelem nejvyšší panovnické hodnosti. Samotný název byl odvozen od jména Caesar, které se v Římské říši používalo jako titul. Císař bývá oslovován jak císařské Veličenstvo. První císaři vládli v Římské říši, později se titul rozšířil i do říší dalších.
V současnosti je znám pouze jeden panující císař – císař Akihito v Japonsku.Kdo je to, byl Císař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Císař? Lidé, panovníci

Sdílejte tuto stránku se slovem Císař s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Spála? Vzpomněli byste si na význam slova Ohnisková vzdálenost? Vzpomněli byste si na význam slova CPU? Znáte pojem Fáma?

Klíčová slova: panovníci, heslo, popis, termín, formulace, informace, wiki, synonymum, přesný výraz, význam pojmu, slovo, popis, kdo to je, význam, původ slova

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Císař? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Císař? Kdo to byl Císař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Císař? Definice pojmu Císař je v sekci panovníci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Císař i v jiné kategorii než je sekce panovníci.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.