Kdo je to?
Kdo je to, byl Císař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Císař? Lidé, panovníci

Kdo je to Císař?

Jaký je význam slova Císař? Co to znamená?

Císař je nositelem nejvyšší panovnické hodnosti. Samotný název byl odvozen od jména Caesar, které se v Římské říši používalo jako titul. Císař bývá oslovován jak císařské Veličenstvo. První císaři vládli v Římské říši, později se titul rozšířil i do říší dalších.
V současnosti je znám pouze jeden panující císař – císař Akihito v Japonsku.Kdo je to, byl Císař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Císař? Lidé, panovníci

Budeme rádi, pokud budete definici slova Císař sdílet s vašimi kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Mandátní smlouva? Znáte pojem Gorilla glass? Vzpomněli byste si na význam slova Malware? Pamatujete si definici pojmu HACCP?

Klíčová slova: popis, panovníci, popis, kdo to je, pojem, slovo, význam, synonymum, co znamená, etymologie, termín, vysvětlení, informace, význam pojmu, formulace

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Císař, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Císař? Kdo to byl Císař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Císař? Definice pojmu Císař se nachází v sekci panovníci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci panovníci.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.