Kdo je to?
Kdo je to, byl Císařovna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Císařovna? Lidé, panovníci

Kdo je to Císařovna?

Co znamená a jaký je význam slova Císařovna?

Císařovna je manželkou nejvyššího panovníka, císaře. Náleží jí oslovení císařská Výsost. Má přesně stanovené povinnosti a její chování i vystupování podléhá etiketě. Reprezentuje svého manžela a má být vzornou matkou jeho následovník a dědiců.
Některé císařovny se staly i vládkyněmi po smrti svých manželů nebo otců.Kdo je to, byl Císařovna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Císařovna? Lidé, panovníci

Líbí se vám definice kdo je to Císařovna? Pak se podělte s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Stáž? Víte, co je to Zelený zákal? Pamatujete si definici pojmu Chemtrails? Pamatujete si definici pojmu Vasektomie?

Klíčová slova: etymologie, význam slova, vysvětlení, definice, termín, přesný význam, Císařovna, panovníci, wiki, pojem, informace, kdo to je, formulace, co je to Císařovna?, popis

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Císařovna? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Císařovna? Kdo to byl Císařovna? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Císařovna? Definice pojmu Císařovna je v sekci panovníci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než panovníci.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.