Kdo je to?
Kdo je to, byl Císařovna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Císařovna? Lidé, panovníci

Kdo je to Císařovna?

Co znamená a jaký je význam slova Císařovna?

Císařovna je manželkou nejvyššího panovníka, císaře. Náleží jí oslovení císařská Výsost. Má přesně stanovené povinnosti a její chování i vystupování podléhá etiketě. Reprezentuje svého manžela a má být vzornou matkou jeho následovník a dědiců.
Některé císařovny se staly i vládkyněmi po smrti svých manželů nebo otců.Kdo je to, byl Císařovna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Císařovna? Lidé, panovníci

Definici slova Císařovna můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Metastáza? Znáte pojem Gnocchi? Vzpomněli byste si na význam slova Mascarpone? Pamatujete si definici pojmu Průsečík?

Klíčová slova: formulace, heslo, termín, etymologie, slovo, synonymum, Císařovna, význam, přesný výraz, popis, co znamená, wiki, panovníci, význam pojmu, vysvětlení

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Císařovna, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Císařovna? Kdo to byl Císařovna? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Císařovna? Definice pojmu Císařovna se nachází v sekci panovníci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Císařovna hledat i v jiných kategoriích (než panovníci).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.