Kdo je to?
Kdo je to, byl Císařovna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Císařovna? Lidé, panovníci

Kdo je to Císařovna?

Co znamená a jaký je význam slova Císařovna?

Císařovna je manželkou nejvyššího panovníka, císaře. Náleží jí oslovení císařská Výsost. Má přesně stanovené povinnosti a její chování i vystupování podléhá etiketě. Reprezentuje svého manžela a má být vzornou matkou jeho následovník a dědiců.
Některé císařovny se staly i vládkyněmi po smrti svých manželů nebo otců.Kdo je to, byl Císařovna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Císařovna? Lidé, panovníci

Zaujalo vás slovo, termín Císařovna? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Metastáza? Znáte pojem Gnocchi? Vzpomněli byste si na význam slova Mascarpone? Pamatujete si definici pojmu Průsečík?

Klíčová slova: původ slova, formulace, panovníci, kdo to je, význam, popis, termín, slovo, vysvětlení, synonymum, etymologie, co je to Císařovna?, Císařovna, definice, přesný výraz

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Císařovna? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Císařovna? Kdo to byl Císařovna? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Císařovna? Definice pojmu Císařovna se nachází v kategorii panovníci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít výraz, text, termín, pojem třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Císařovna i v jiné sekci než v panovníci.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.