Kdo je to?
Kdo byl Gerald Ford? Životopis Gerald Ford, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Gerald Ford?

Kdo to byl Gerald Ford? Stručný životopis

Gerald Ford, celým jménem Gerald Rudolph Ford byl 38. prezidentem Spojených států. Předtím zastával úřad 40. viceprezidenta.
Udělil milost svému předchůdci Richardu Nixonovi, stíhanému za možné zločiny v rámci aféry Watergate, za což byl velmi kritizován a uškodilo mu to v následných prezidentských volbách. V době jeho úřadu se američtí vojáci definitivně stáhli z Vietnamu.Kdo byl Gerald Ford? Životopis Gerald Ford, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Tento text (Gerald Ford) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Gerald Ford

Národnost: USA
Datum narození: 14. července 1913
Místo narození: Omaha
Datum úmrtí: 26. prosince 2006

Vzpomněli byste si na význam slova Offsetová hypotéka? Vzpomněli byste si na význam slova Přísloví? Znáte pojem Trestní bezúhonnost? Znáte pojem Visegrádská čtyřka?

Klíčová slova: slovo, synonymum, pojem, kdo to je, panovníci, co znamená, termín, popis, přesný význam, význam, co je to Gerald Ford?, popis, význam slova, etymologie, význam pojmu

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Gerald Ford?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Gerald Ford? Kdo to byl Gerald Ford? Kdy se narodil Gerald Ford? Kde se narodil Gerald Ford? Kdy zemřel Gerald Ford? Gerald Ford je v kategorii panovníci. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Gerald Ford třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Gerald Ford i v jiné kategorii než je panovníci.